Dnes vyšlo 15 článků

Jeden z deseti Američanů při sexu používá smartphone

Jeden z deseti Američanů při sexu používá smartphone

Existují situace, kdy je vhodné být v dosahu, a chvíle, kdy bychom se měli odpojit. Dělicí čára mezi těmito situacemi se ale pro mnoho lidí stírá, soudě podle 9 % Američanů, kteří se přiznali, že během sexu používají své mobilní zařízení.

Studie, zkoumající zvyky uživatelů mobilních telefonů, odhalila některá fascinující fakta o uživatelích mobilů. Téměř tři čtvrtiny Američanů (přesně 72 %) se od svého mobilního telefonu většinu času nehnou na vzdálenost větší než 1,5 metru.

Tato studie, podobně jako některé předchozí, zjistila, že chytrý telefon se může stát závažným narušitelem partnerského vztahu. Lidé si i během sexu vyřizují hovory nebo odpovídají na zprávy a 12% lidí uvádí, že by se mobil mohl stát nebo už se stal překážkou jejich vztahu.

V kostele, na rande i ve sprše – kde všude lidé používají svůj telefon?

Kromě milostných hrátek studie odhalila i další zvláštní situace, kdy se používání telefonu moc nehodí, ale přesto k němu dochází: 19% lidí používá telefon i v kostele nebo jiném náboženském místě, 33% lidí se nestydí telefon používat na večeři s novou známostí, 12% lidí SMSkuje nebo volá ve sprše. K používání telefonu během řízení se přiznalo celých 55% dotázaných.

Studie zjistila, na jakých zvláštních místech a v jakých situacích lidé také používají svůj smartphone

Kde všude používáme svůj telefon?

A co vy? Na jakém nejzvláštnějším místě nebo v jaké nejméně vhodné situaci používáte svůj mobilní telefon?

Zdroj: https://mashable.com/2013/07/11/smartphones-during-sex/

Zdroj obrázků: https://mashable.com/2013/07/11/smartphones-during-sex/

Komentáře

Nahoru