Je tu nový Gimp 2.6.10 a opravuje mnoho chyb

Je tu nový Gimp 2.6.10 a opravuje mnoho chyb

Před pár dny jsme Vám ukázali menší příručku ke grafickému editoru Gimp. Řekli jsme Vám, jak v něm změnit vzhled, přidat písma, štětce a další. Dneska přinášíme novinku, kterou je příchod nové aktualizace Gimpu na 2.6.10, která opravuje několik nepříjemných chyb z předchozích verzí.

Poslední verze vyšla před dvěma týdny. Tato nová verze však musela opravit několik chyb, jako například ukládání korektní hlavičky yOrigin u souborů TGA a volbyUložit jako“ s ukládáním Windows Bitmap. Mezi další opravené chyby se řadí třeba dekomprese CMYK a také nástroj „brush“. U něj nastal problém s gradientem ve stupnici šedi.

Nastalo i mnoho oprav při otevírání nových obrázků a odstranění pádů při kliknutín na posuvník ve výběrovém seznamu. Více informací naleznete v oficiální zprávě.

Štítky: ,

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru