Je tady nová verze Mozilla Firefox 18 v českém jazyce

Nová úspěšného internetového prohlížece Mozilla Firefox sice vyjde až za nějaký čas (začátek roku 2013), ale vy se už teď můžete vyzkoušet její betaverzi.

Mozilla Firefox 18 opět nabídne uživatelům spoustu vylepšení. Stejně jako o sedmnáctá řada slibuje výrazný výkonnostní posun a tím pádem také dojde ke zrychlení samotné aplikace. Tentokrát se ale do popředí dostane JavaScriptové jádro. Podle všeho bude prohlížeč JavaScript zpracovávat mnohem efektivněji než dosud. Firefox v této verzi dále obsahuje počáteční podporu technologie WebRTC. Stejně tak nová Mozilla přinese funkci umožňující deaktivaci nezabezpečeného obsahu ve chvíli, kdy jste k webu připojeni pomocí protokolu HTTPS. Uvidíme, jak moc velká revoluce to nakonec bude. Třeba se právě tato verze zasadí o masivnější používání Mozilly ve světě.

Oficiální stránka, na které si můžete stáhnout betaverzi Mozilly.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

  • Michal Stanke

    Nová betaverze… ale vy se už teď můžete vyzkoušet její betaverzi.:-D

Nahoru