Tisková zpráva: Je libo grejdr, remorkér, nebo obrněný transportér?

Nový seriál na Viasat Explore přibližuje napínavé dražby, kde se nakupuje doslova „ve velkém“

Kanál Viasat Explore uvede novou řadu seriálu Velké prodeje, který diváky seznamuje se zaměstnanci firmy Ritchie Bros. a jejich neobvyklým putovním podnikáním se stamilionovými výnosy. Diváci budou svědky veřejných dražeb, kde se prodává a nakupuje největší stavební, těžební, zemědělská a jiná technika, ale například i celá stáda dobytka.

Druhá řada seriálu Velké prodeje sleduje další sezónu aukcí pořádaných firmou Ritchie Bros. Po rekordních výnosech předešlé sezóny si její tým vytyčil za cíl utržit 1,1 miliardy dolarů. Seriál dává nahlédnout nejen pod pokličku velkých aukcí, ale také pod kapotu obřích stavebních, těžebních, lesních, dopravních, zemědělských a jiných těžkých strojů, o něž nemilosrdně soupeří kupci v dražbách, které se konají od jara do podzimu na různých místech Kanady.

Putování po stopách dražebníků začíná v Grande Prairie v Albertě, kde se pracovníci firmy připravují na svoji první aukci roku. Kvůli opožděnému příchodu jara musí tým při přípravě aukčního dvora bojovat s nepřízní počasí i s šibeničními termíny. Navíc musí zapracovávat nové, nezkušené kolegy.

Ve třinácti epizodách budou diváci svědky nových cenových rekordů a uvidí tisíce strojů čekajících na své kupující. Letos budou v nabídce těžké bagry, buldozery a nákladní automobily do kamenolomů, secí stroje, kombajny a balíkovače slámy, traktory, cisterny a vysokozdvižné vozíky, ale také čtyřsettunový jeřáb nebo jediný existující kus unikátního vojenského pásového transportéru Hagglund. Ve městě Chilliwack v Britské Kolumbii přijde na řadu i historicky cenný remorkér z období 2. světové války. Zcela jiné nároky než i ten největší stroj bude mít čtyřsethlavé stádo krav s telaty, jehož dražba skutečně prověří schopností celého týmu.

Seriál Velké prodeje představuje silné stroje a silné osobnosti dražebníků a kupujících. Příprava a řízení aukcí největších strojů je nezapomenutelný zážitek, který diváci mohou prožívat na vlastní oči na Viasat Explore vždy ve středu od 25. června do 6. srpna 2015, ve 21:00 hodin.

Pro více informací o televizním kanálu Viasat Explore navštivte profil na Facebooku s názvem Viasat Explore nebo webovou stránku www.viasatexplore.cz

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru