Jdi za svým snem

Toto milionové impérium se zaměřilo na takové všeobecné téma. Jeho tvůrci si od toho zřejmě slibovali, že tak zacílí na široké publikum. Vždyť nějaké přání či sen má úplně každý. A každý by chtěl, aby se to jeho přání nebo sen stalo skutečností. A jak na to? No přece s pomocí jdizasvymsnem.cz.

Při prvním vstupu na stránku vás její zpracování asi značně překvapí. Nic okázalého, velice jednoduše až primitivně zpracovaná. Ihned vás zaujme tvrzení, že Jdi za svým snem je online akademie osobního rozvoje pro středoškoláky. Jako z dílny nějakého ne příliš schopného středoškoláka web také vypadá. A stejně tak je to s úvodním videem. To se navíc liší od videí běžných milionových impérií, ve kterých vám někdo přesvědčivě promlouvá do duše.

Všimněte si, že ve videu se často objevují mosty či jiná vyvýšená místa. Odtud pramení i komentář jedné uživatelky na YouTube: „Tý jó, jak ste to uhodli? Mým snem je taky hromadně skočit z mostu!“

Začni už na střední škole, právě teď

Text, který vás má nalákat, už ale zaujme více (pokud tedy na chvíli zapomenete na zpracování webu, na kterém se nacházíme). Aby ne, autorem celého webu je totiž Mgr. Antonín Tomek. Jako učitel jistě ví, jak pracovat s dětmi a dospívajícími – zřejmě i proto je web zaměřený na středoškoláky.

Máš jasno v tom, že chceš něčeho dosáhnout, děláš pro to hodně a chceš být ještě lepší? Buď jiný než většina tvých vrstevníků. Buď opravdu jedinečný. Buď jeden z mála těch, kteří si dokážou splnit své sny.

V kurzu, který trvá měsíc, vás čekají online školení – dvakrát týdně živý webinář po internetu, úkoly, výzvy, aplikace do praxe, radost ze změn, vzájemné diskuze, prezentace, inspirativní videa, texty a jedno živé víkendové setkání. Za celou měsíční akademii zaplatíte 1000 Kč. To je v rámci většiny milionových impérií docela málo. Na webu jdizasvymsnem.cz uvádějí, že je to skutečně málo na to, co vše můžete získat, protože to, co můžete získat, je penězi neměřitelné. A slibují vám, že vás tato investice také donutí se sebou něco udělat, když už do toho ty peníze dáte.

jdiZaSvymSnem

Pokud vás jdizasvymsnem.cz zaujalo, máme pro vás ale špatnou zprávu na závěr. Informace o posledních aktivitách pocházejí z listopadu loňského roku. Pak už asi tvůrci poznali, že to zřejmě nemá smysl…

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru