Dnes vyšlo 15 článků

Japonští vědci: Myšlenky a pozitivní záměry mohou změnit svět kolem nás

Dr. Masaru Emoto, výzkumník a alternativní léčitel z Japonska, dal světu hodně důkazů o kouzlech pozitivního myšlení. Proslavil se tím, když se jeho pokusy s molekulami vody objevily ve filmu z roku 2004. Jeho experimenty ukazují, že lidské myšlenky a záměry mohou měnit fyzikální realitu, jako je například molekulární struktura vody. Vzhledem k tomu, že lidské tělo se skládá z minimálně 60 % vody, má jeho objev dalekosáhlé důsledky. Může si někdo opravdu dovolit mít negativní myšlenky nebo záměry?

Pozitivní myšlení a voda

Pozitivní záměry dokázaly divy

Skupina asi dvou tisíc lidí v Tokiu zaměřila svou metodu pozitivních záměrů na pár vzorků vody, nacházejících se uvnitř elektromagneticky stísněné místnosti ve státě Kalifornie.

Tato skupina nevěděla o tom, že se podobné vzorky vody nacházely ještě na jiných místech, než byly ovládací prvky. V obou sadách vzorků vody se vytvořily ledové krystalky, ale v sadách, na které se skupina zaměřovala, se nacházely pouze některé druhy formací.

Ledové krystalky zformované po obou stranách vodních vzorků byly identifikovány a fotografovány analyzátory a výsledky byly posouzeny z estetického hlediska stovkou nezávislých porotců.

Pozitivní záměry ovlivnily strukturu vody

Závěr zněl jasně. Stávající pilotní výsledky jsou v souladu s celou řadou předchozích studií a naznačují, že pozitivní záměry mohou být schopny ovlivnit strukturu vody. Tady je fotka přímých účinků, jaké mají vědomé záměry na konzistenci vody.

Experiment s rýží

Experiment s rýží hitem na youtube

Experiment s rýží je další ze slavné řady Emotových demonstrací síly negativního myšlení (a naopak, síly pozitivního myšlení.) Dr. Emoto umístil dvě porce vařené rýže do dvou kontejnerů. Na jednu nádobu napsal „děkuji“ a na druhou napsal „ty hlupáku.“

Řekl pak dětem ve školním věku, aby pokaždé, když procházejí kolem těchto kontejnerů, opakovaly nahlas nápisy na etiketách.

Takto to dělaly každý den po dobu jednoho měsíce. Po 30 dnech se rýže v nádobě s pozitivními myšlenkami skoro vůbec nezměnila, zatímco druhá byla celá plesnivá a shnilá.

Zde je video, které experiment demonstruje:

Zdroj: https://www.spiritscienceandmetaphysics.com/scientific-proof-thoughts-and-intentions-can-alter-the-world-around-us/

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru