Dnes vyšlo 15 článků

Jana Galera Matúšová se stává marketingovou ředitelkou Falcku

Ve funkci marketingové ředitelky skupiny Falck v České republice, na Slovensku a v Rumunsku působila Jana Mračnová, kterou od 1. ledna 2016 vystřídala Jana Galera Matúšová. Ta bude zodpovídat za marketingové a PR aktivity.

Jana Galera Matúšová bude mít na starosti šíření povědomí o značce Falck nejen jako záchranné služby. Jejím úkolem bude představovat značku i jako síť poliklinik a rehabilitačních center, pracovní zdravotní službu, kurzy první pomoci či průmyslovou ochranu podniků.

jana-galera-matusova

Zdroj: LinkedIn

Během své kariéry Jana Galera Matúšová působila v oblasti marketingové komunikace na českém i slovenském trhu. Pracovala pro významné značky, jako jsou UniCredit Bank, Marks & Spencer a Sazka. Byla také součástí týmu, který budoval značku virtuálního mobilního operátora Lama mobile. A před nástupem do Falcku byla v bankovní společnosti Sberbank.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru