Jan Řezáč je mluvčím Mall.cz

Michaela Gregorová po šesti letech odchází z funkce mluvčí internetového obchodu Mall.cz. A na její místo nastupuje Jan Řezáč z agentury Fyi Prague.

Jan Řezáč se bude při komunikaci se spotřebiteli opírat o zázemí své agentury Fyi Prague, která spolupracuje i s klienty z významné skupiny Rockaway. Právě do skupiny Rockaway internetový obchod Mall.cz patří. Jan Řezáč působil také v agenturách Hill+Knowlton Strategies či Grayling. Pomáhal také komunikačnímu týmu při rozjezdu módního e-shopu ZOOT.

19e39b7

Jan Řezáč, Zdroj: LinkedIn

„Jde o moje vlastní rozhodnutí z konce loňského roku, kdy jsem byla po své šesté vánoční sezóně už hodně unavená. Nakonec jsme se s Mallem dohodli, že počkáme na schválení nového vlastníka, což se nakonec protáhlo až do letošního léta,“ komentuje Michaela Gregorová, která se nyní bude věnovat PR v uskupení Nejsme agentura.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru