Jan Řežáb nastupuje do nejvyššího managementu mezinárodní firmy

Jan Řežáb ještě před dovršením třicátého roku života dokázal velké věci. Pod křídly mu roste firma Socialbakers, která má hodnotu 4 miliardy korun. A nyní nastupuje do nejvyššího managementu mezinárodní korporace Goodbaby International s obratem přes 1 miliardu dolarů. Obsadí křeslo jako CEO pro digitální technologie.

Lídrem na světovém trhu s dětským zbožím je bezpochyby zmíněný konglomerát Goodbaby International, pod který spadají proslulí výrobci dětských hraček, autosedaček a dětského zboží (Cybex, Urbini, EvenFlo) a významné značky dětského zboží (Mothercare, Bébéconfort, Maxi Cosi). Aktuálně mezinárodní společnost zaměstnává 13 tisíc pracovníků, přičemž v globálním měřítku je počet zaměstnanců 28 tisíc.

12439134_10153467391748315_3803310571607210295_n

Jan Řežáb, Zdroj: Facebook

Koncern, který se svou velikostí dostal i před Artsanu, má ve své rodné zemi – v Číně – vybudovanou hustou síť vlastních obchodů tvořenou celkem 6 800 pobočkami.

Společnost Goodbaby International chce vyniknout v digitálním světě, a proto si najala odborníka a specialistů z českých vod Jana Řežába. A ten se bude starat o veškerou celosvětovou digitální strategii firmy.

„Goodbaby International je ve svém oboru lídrem světového trhu. Nesmírně se těším, až se stanu součástí boardu a budu moci pomáhat v dalším růstu a inovativním rozvoji firmy,“ řekl Jan Řežáb pro časopis Forbes.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru