Dnes vyšlo 15 článků

Jan Řežáb nastupuje do nejvyššího managementu mezinárodní firmy

Jan Řežáb ještě před dovršením třicátého roku života dokázal velké věci. Pod křídly mu roste firma Socialbakers, která má hodnotu 4 miliardy korun. A nyní nastupuje do nejvyššího managementu mezinárodní korporace Goodbaby International s obratem přes 1 miliardu dolarů. Obsadí křeslo jako CEO pro digitální technologie.

Lídrem na světovém trhu s dětským zbožím je bezpochyby zmíněný konglomerát Goodbaby International, pod který spadají proslulí výrobci dětských hraček, autosedaček a dětského zboží (Cybex, Urbini, EvenFlo) a významné značky dětského zboží (Mothercare, Bébéconfort, Maxi Cosi). Aktuálně mezinárodní společnost zaměstnává 13 tisíc pracovníků, přičemž v globálním měřítku je počet zaměstnanců 28 tisíc.

12439134_10153467391748315_3803310571607210295_n

Jan Řežáb, Zdroj: Facebook

Koncern, který se svou velikostí dostal i před Artsanu, má ve své rodné zemi – v Číně – vybudovanou hustou síť vlastních obchodů tvořenou celkem 6 800 pobočkami.

Společnost Goodbaby International chce vyniknout v digitálním světě, a proto si najala odborníka a specialistů z českých vod Jana Řežába. A ten se bude starat o veškerou celosvětovou digitální strategii firmy.

„Goodbaby International je ve svém oboru lídrem světového trhu. Nesmírně se těším, až se stanu součástí boardu a budu moci pomáhat v dalším růstu a inovativním rozvoji firmy,“ řekl Jan Řežáb pro časopis Forbes.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru