Jan Kraus pronajímá svůj legendární červený gauč přes AirBnb

AirBnb přichází s neobvyklou nabídkou pronájmu. Fanoušci talk show Jana Krause se mohou zúčastnit soutěže a vyhrát pronájem pohovky přes komunitní platformu Airbnb. Stačí si u Airbnb založit účet a přihlásit se do soutěže. Výherce pak čeká natáčení příštího dílu show přímo v divadle Archa a nejspíš také krátké interview s Janem Krausem! Speciální díl se bude vysílat 23. března krátce po deváté hodině večer.

Chcete se posadit na legendární červenou pohovku, na které již dříve seděla třeba Madeleine Albrightová, Petr Čech nebo Tomáš Berdych? V tom případě není nic lehčího, než se zapojit do aktuální soutěže na AirBnb – Jan Kraus se totiž rozhodl svůj slavný gauč pronajmout.

,,Vždycky jsem podnikal – hlavně proto, abych nebyl zaměstnancem. Vyráběl jsem i keramiku, pořádal veletrhy… 
Jsem moderátorem talk show a díky tomu jsem se prosadil i v oblasti nábytku. Jsem majitelem asi nejznámějšího červeného gauče, o který bych se rád podělil prostřednictvím Airbnb. Mám rád moderní technologie – (byl jsem jedním z prvních majitelů počítače Sinclair ZX v Praze v 80. letech). Hrál jsem prince, a i když dodnes nevím jak přesně se budí princezny, myslím, že teoreticky mám všechny předpoklady být dobrý Airbnb hostitel.” říká o sobě na svém Airbnb profilu Jan Kraus

Screenshot_1

Legendární červený gauč z talk show Jana Krause

Pravidla pronájmu jsou poměrně jednoduchá:

  1. Pokud nejste registrovaným uživatelem AirBnb, zaregistrujte se.
  2. Vyberte v kalendáři libovolné datum a jako počet hostů zvolte 2, poté klikněte na tlačítko ,,Napiš hostiteli”
  3. Pošlete hostiteli zprávu o maximální délce 550 znaků, v níž popíšete váš nejzajímavější příběh v roli hostitele nebo hosta AirBnb a uvedete, koho byste si chtěli přivést jako Hosta
Screenshot_2

Vpravo nahoře najdete tlařítko Přihlaš se a vyhraj

“Jsme velmi rádi, že máme příležitost spolupracovat se Show Jana Krause a představit tak jejím divákům všechny benefity AirBnb. Spolupráce je to pro nás zajímavá i z toho důvodu, že Jan Kraus je sám fanoušek startupů a nových technologií. Těšíme se na další zajímavé projekty, které v České republice zrealizujeme,” říká Andrew Verbitsky, generální ředitel Airbnb pro Českou republiku.

Zdroj: Airbnb

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru