Dnes vyšlo 1 článků

Jammy: Přenosná digitální kytara

Konečně malá přenosná kytara, kterou si vezmete na cesty do batohu a můžete hrát, jak je vám libo. Stačí pouze zapojit sluchátka, žádné další vybavení není potřeba. Tato šikovná věcička pro hudebníky se nedávno objevila na Indiegogo jako jeden z velmi nadějných startupových projektů.

f9o9evr5swczoskemw6h

Jammy je malá přenosná digitální kytara, kterou je možné bez problémů sbalit do batohu a vyrazit na cesty. Je dílem designové a vývojářské společnosti R&D64 z Delawaru. Ve složeném stavu má pouze 32 cm, po rozložení pak 50 cm a je vybavena skutečnými strunami.

sliding_neck

Čím se Jammy liší od klasických kytar?

Na rozdíl od klasické 6strunné kytary Jammy nabízí 17 exkluzivních tónů nejznámějších kytar. Zvuk je skutečně realistický. Díky posuvníku je také kytaru nastavit na velikost, která vám bude nejpohodlnější.

e33m4n9s377a9unxroxw

K tomu, abyste si zahráli na Jammy, nepotřebujete žádné další aplikace nebo zařízení. Stačí si vzít přiložená sluchátka a můžete začít hrát, ať už jste na dovolené, na služební cestě, doma nebo v kanceláři. Jammy je navíc k dispozici ve třech pěkných barvách.

jammy

Aplikace Jammy

Ke kytaře Jammy je možné použít aplikaci, která vám přehraje vaše oblíbené skladby nebo můžete improvizovat za doprovodu základních podkresů různých žánrů.

Jammy můžete nyní na Indiegogo pořídit za zvýhodněnou cenu 299 USD, tedy cca 6 300 CZK.

zdroj/foto: indiegogo

Komentáře

Nahoru