Dnes vyšlo 15 článků

Jaký hosting vybrat? Ten, jehož služby využijete

Základem při výběru hostingu je stanovit si vlastní potřeby. Jakmile si sepíšete, co od hostingu očekáváte, začíná hledání. Bohužel jsou webhostingové balíčky často nastaveny tak, že je v nich aspoň jedna služba, kterou nevyužijete. A právě z tohoto důvodu existuje Puzzle hosting, ve kterém je možné si parametry vybrat.

Proč platit za něco, co nevyužijete? Koupili byste si slunečník, kdybyste žili v Londýně? Pravděpodobně ne, protože by se vám daleko více hodily holínky. Na co tedy platit několik giga prostoru a 4 databáze, když máte jednoduchý web, pro který je to zbytečnost? Děje se to často, protože součástí webhostingových balíčků bývají i služby, které nepotřebujete.

Puzzle hosting od Exo hostingu na to jde jinak. V dnešní době je z pohodlí obývacího pokoje možné naklikat si, kolik rohlíků chceme přivést k večeři, tak proč by nebylo možné naklikat si, co požadujeme od webhostingu?

Zvažte, co potřebujete

Nabízí se spousta otázek. Kolik prostoru potřebujete? Kolik ho potřebujete pro e-maily? Kolik vůbec chcete e-mailových schránek? Kolik databází? Budete využívat PHP? Některé služby má Puzzle hosting přednastavené, ale ty hlavní, od kterých se odvíjí cena, si volíte sami.

puzzle-hosting

Na webu Exo hostingu si jednoduše naklikáte prostor pro web, e-maily a další údaje a ještě před objednáním uvidíte, kolik vás webhosting bude měsíčně stát. Ani objednáním se k ničemu nezavazujete. Zaplatit stačí do 14 dnů, a když to neuděláte, objednávka bude automaticky bez dotazů zrušena.  A získáte ještě 3 služby navíc. Hosting je možné otestovat si v testovacím webhostingovém kontu, dostanete nástroj na tvorbu stránek bez znalosti programování, a nadstandardní extra zálohování.

Puzzle hosting je hosting jako každý jiný – jen s tím rozdílem, že u něj neplatíte za zbytečnosti. Své služby si poskládáte na míru jako puzzle.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru