Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Jakub Střeštík je novým obchodním ředitelem v MALL Group

Jakub Střeštík je novým obchodním ředitelem v MALL Group

Na pozici obchodního ředitele skupiny MALL v dubnu nastoupil Jakub Střeštík (43). Zodpovědný je za obchodní aktivity MALL Group ve střední a východní Evropě. Jeho hlavním úkolem je rozvoj nových obchodních příležitostí na sedmi trzích, ve kterých skupina MALL působí. Dosavadní obchodní ředitel Igor Matejov se v roli COO nyní plně zaměří na provozní vedení skupiny.

 

Jakub Střeštík pracoval na vedoucích manažerských pozicích v několika nadnárodních koncernech podnikajících v gastronomii, elektronice a retailu. Posledních devět let stál v čele společnosti Kika Nábytek v Česku a na Slovensku. Od ledna 2018 navíc šéfoval i Kika v Rumunsku. V letech 2004 až 2008 pracoval jako regionální ředitel restaurací rychlého občerstvení KFC a Pizza Hut. Do Česka mimo jiné přivedl i kavárenský řetězec Starbucks a slovenského prodejce elektroniky Nay. Na starosti měl střední a východní Evropu. Ve Velké Británii vybudoval vlastní síť restaurací.

Jakub Střeštík je novým obchodním ředitelem v MALL Group

Jakub nastupuje v mimořádné době. Pro e-commerce hráče, jako je MALL, je to nesmírně dynamické období, proto jsem rád, že můžeme využít jeho obrovské zkušenosti z oblasti retailu i služeb. Společně tak posuneme to nejlepší z offline do online prostředí,“ říká Oldřich Bajer, CEO MALL Group, a doplňuje: „V Jakubovi získávámezkušeného člověka a nového člena vedení, který MALL Group pomůže stát se nejsilnější středo- a východoevropským e-commerce hráčem.“

Zaměřit se chci především na zefektivnění klíčových funkcí obchodního oddělení, na rozvoj týmu a fokus na výsledek. MALL je diamant a já jsem moc rád za příležitost být u toho, když ho budeme obrušovat a leštit. V této společnosti je neskutečné množství srdcařů a já jim chci pomoci dotahovat věci do konce,komentuje svou novou roli Jakub Střeštík.

Titul MBA získal na škole CEMI. Jakub Střeštík je ženatý, má jednu dceru. A není žádným tajemstvím, že je velkým fanouškem pražské fotbalové i hokejové Sparty.

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru