Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Jakub Provazník novým CEO agentury AITOM

Do vedení digitální agentury AITOM nastupuje Jakub Provazník, na postu CEO tak střídá Pavla Housera, který vedl firmu 10 let. Pavel Houser a Tomáš Odl, kteří AITOM založili, zůstanou v agentuře. Houser se bude dále starat o strategická partnerství a finance, Odl povede oddělení vývoje.

Jakub Provazník dříve pracoval jako obchodní zástupce Extra-webu, své zkušenosti poté uplatnil na pozici Project Manager ve společnosti NETservis. AITOM zná dobře jak personálně, tak z hlediska interních procesů, protože zde dříve působil jako obchodní ředitel. Práci CEO přebíral postupně 3 měsíce, kdy se snažil ještě více detailně poznat a popsat práci každého člena týmu.

Jakub Provazník

“Můj předchůdce dokázal dostat AITOM mezi českou špičku. Chci udržet tenhle kurz. Rád bych, aby AITOM i nadále byl synonymem poctivého webového řemesla,” říká ke jmenování Jakub Provazník, nový CEO AITOMu.

Provazník by se rád mimo jiné zaměřil na takové online projekty, které mají opravdový dopad v reálném světě, a weby, jež díky dobré použitelnosti umožňují něco nového, co předtím nešlo nebo nebylo.

Zdroj, text/foto: aitom.cz  

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru