Jakub Havrlant, internetový podnikatel a CEO Allegro Group (Aukro či Heureka), se stal minoritním akcionářem Leo Express

Současný CEO Allegro Group, do které spadá například Aukro či Heureka, Jakub Havrlant, internetový podnikatel a investor, který pomáhal rozjíždět například projekt bezrealitky.cz, se stal minoritním akcionářem nového železničního dopravce Leo Express.

Podíl, který osmadvacetiletý investor a zakladatel portálu bezrealitky.cz získal, nechce ani jedna strana prozradit. Podle dostupných informací však Havrlant chodí na firemní porady a má založený i firemní email. Stručně se k tomu vyjádřil také majitel Leo Express Leoš Novotný: „Je to minoritní akcionář, takové změny jsou běžnou záležitostí“.

Zdroj: https://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi/c1-59008860-leo-express-propustil-tri-manazery-ocekaval-jsem-od-nich-lepsi-vysledky-tvrdi-sef-novotny

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru