Dnes vyšlo 15 článků

Jakou cenu má váš úsměv?

Zuby jsou jednou z prvních věcí, které si na vás lidé všimnou. Hodně o vás prozradí a hezký úsměv může být vstupenkou k celé řadě věcí: štěstí, lepší práci, nové známosti a kdo ví čemu ještě.

Přesně s touto vizí se o úsměvy svých pacientů stará zubní ordinace Praha, kterou provozuje MUDr. Jakub Smrček. Věří v sílu úsměvu a v to, že může mít obrovský vliv na váš život. Každý si zaslouží všechny benefity, které hezký úsměv přináší.

zuby

Mnoho studií se zaměřovalo na úsměv a snad všechny potvrdily, že hraje významnou úlohu v každodenním životě. Má vliv na všechny oblasti života od okamžiku, kdy se narodíme. Sledujte:

  • Přes 80 % lidí si myslí, že úsměv může otevřít dveře ke konverzaci.
  • Úsměv taky může být tím, co vám zajistí rande. Více než polovina lidí hodnotí úsměv jako nejdůležitější fyzickou charakteristiku potenciálního partnera. Dobrá osobnost je až na druhém místě!
  • 69 % mužů tvrdí, že žena bez make-upu, která se usmívá, je atraktivnější než ta, která má na sobě tuny kosmetických přípravků. Nemusíte trávit dlouhý čas u zrcadla, stačí se starat o své zuby.
  • Zuby ovlivňují také pracovní sféru: Lidi s hezkým přírodním úsměvem mají vyšší šanci na přijetí do zaměstnání. Vypadají důvěryhodně a otevřeně.
  • Dokonce čerstvě narozené děti vědí, jak se usmívat, je to naše přirozená schopnost.

Pokud se vám váš úsměv nelíbí, můžete pozorovat dopad na všechny části svého života. Stojí za to se o něj starat a investovat do něj.

Hezký úsměv vám může změnit život

Změnit život můžete třeba v ordinaci MuDr. Smrčka. Nabízí několik základních služeb, které k tomo pomohou.

Bělení zubů Praha – může se vám to zdát jako nějaká kouzla, ale opravdu funguje. Bělení zubů vám zajistí zářivý úsměv, který znáte z reklam na zubní pastu!

Dentální hygiena Praha – často stačí osvojit si správné zásady čištění zubů. Když si budete rozumět nejen s kartáčkem, ale také se zubní nití a mezizubním kartáčkem, vaše zuby budou čistší, zdravější a bělejší.

Celokeramické fazety Praha – celokeramické fazety (veneers, lumineers) jsou tenoučké šupiny, které se nalepí zepředu na zuby a úplně mohou změnit jejich tvar.

To by bylo ke kosmetickým vylepšením. Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka však provádí také standardní úkony jako zubní implantáty Praha, zubní náhrady, léčbu zubního kazu a endodontická ošetření. O všechny své pacienty se tam starají vzorně, odchází se zářivým úsměvem.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru