Jakmile zaplníte tento zápisník poznámkami, stačí ho dát do mikrovlnky a je jako nový

V designérské hantýrce se říká: „When you bake artwork, it usually means making it permanent.“ Vše jde do rastru, není cesty zpět a není možnost editace. Nicméně s diářem zvaným Rocketbook můžete kreslit i dělat poznámky a když se vám to nebude líbit, můžete vše jednoduše smazat. Stále netušíte, o čem je řeč?

Představujeme vám poznámkový blok se speciálním papírem. Jakmile tento papír zaplníte poznámkami, stačí ho dát do mikrovlnné trouby a vytáhnete ho s čistými stranami. Dokonce můžete papír spárovat s aplikací, prostřednictvím které si můžete prohlédnout poznámky v cloudu.

Netradiční chování papíru způsobuje ojedinělý zážitek, ba dokonce i zábavu. Poznámky či nákresy si naskenujete jednoduchým pohybem smartphonu přes zápisník. A jakmile zaplníte poslední stranu, vydejte se do kuchyně.

Za tímto unikátním vynálezem stojí designér Joe Lemay.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru