Jakmile nastane konec světa, CNN odvysílá toto video

CNN začalo vysílat v roce 1980. Už tehdy jeho zakladatel Ted Turner věděl, jak to všechno skončí.

„Budeme vysílat do úplného konce, pokud nebudou problémy se satelity. Až nastane konec světa, odvysíláme ‚Blíže k tobě, Bože můj‘ dříve, než dojde k úplnému odpojení,“ řekl Ted Turner.

pdi6mz0nw9pfb3eqntjt

Zdroj: Jalopnik

Podle různých zvěstí v průběhu posledních tří desetiletí Ted Turner pracoval na splnění slibu. Vytvářel pásku, která se přehraje pouze v případě apokalypsy. Podle The New Yorker by se mělo jednat o video hrající kapely ozbrojených sil s názvem „Blíže k tobě, Bože můj“.

Spisovatel Michael Ballaban zveřejnil pro portál Jalopnik zrnité, minutu dlouhé video, o němž tvrdí, že bylo objevené v roce 2009. Video nesoucí název „Turnerovo video soudného dne“ bylo nahrané ve standardním rozlišení 4:3.

Ted Turner toto video vytvořil na pozadí potenciální jaderné války, která by úplně zničila planetu. Jaká další katastrofa by mohla způsobit zničení Země? Často si s koncem světa spojujeme ekologické katastrofy a masové epidemie, které způsobí pomalou a zdlouhavou smrt. A pokud jde o CNN? Ballaban nám nabízí svou představu o konci světa.

Zdroj: The Verge

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru