Dnes vyšlo 15 článků

Jaké vtípky na nás nachystal Google na apríl?

Jaké vtípky na nás nachystal Google na apríl?

Google ani tento rok nezklamal a připravil si pro návštěvníky několik žertovných překvapení. Tyto vtípky není někdy lehké najít a samotný Google se s nimi nikde nevychloubá, nechává na uživatelích, aby je našli sami.

Eloog

Google připravil svou hlavní stránku a vlastně i vyhledávání pozpátku. Dokonce zřídil pro tento vtípek novou doménu a pokud tedy v prohlížeči zadáte com.google, můžete si prohlídnout celý Google pozpátku. Je to vůbec poprvé co Google použil svou vlastní doménu – tedy .google

google_backward

 

 

Pac-Man v Google Maps

Dalším fórkem, o kterém jsme zde již psali, je možnost zahrát si Pac-Mana v ulicích vašeho města. Stačí si najít místo, kde chce hrát a z cest se stanou uličky pro Pac-Mana.

google_pacman

 

Google Panda

V Japonsku byl oznámen nový produkt z dílen Googlu. Jmenuje se Google Panda a bude vám odpovídat na všechny vaše otázky. Podle Googlu je lehce přenositelná a můžete si ji například připevnit k ruce a jít si zaběhat. Vaše Panda bude pořád s vámi a bud vám odpovídat na otázky, díky technologii rozpoznání hlasu.

Klávesnice bez kláves

Japonský Google nezůstal jen u jednoho vtípku a připravil si ještě klávesnici bez kláves. Je to vlastně frkačka, kterou každý zná z narozeninových oslav. Pomocí bluetooth se frkačka spáruje s telefonem a můžete vesele psát.

Chytrá poštovní schránka

Google se rozhodl zainvestovat do staré dobré pošty. Podle Googlu je důležité udržet také skutečnou poštu, kterou dostáváte každý den do svých poštovních schránek a vyvinul chytrou poštovní schránku. Tato schránka vám roztřídí poštu od spamu a je také skvělým společníkem na procházku v přírodě.

Zdroj: thenextweb.com

Štítky: , , , , ,

Mladý redaktor, který chce poskytnou svým čtenářům kvalitní obsah a zajímavé čtení. Zapálený programátor a hráč, který má v oblibě .NET a Linux. Dychtivý čtenář knih a milovník čínského jídla. Twitter → @jarekpetrik

Komentáře

Nahoru