Dnes vyšlo 15 článků

Jaké triky používají obchodníci v online kasinech?

Jaké triky používají obchodníci v online kasinech?

Online hazardní hry se rozvíjejí rychlým tempem. Stále více hráčů raději nenavštěvuje kamenná kasina, ale baví se na webových stránkách. Pokud jste vášnivým online hráčem, vybírejte si pouze osvědčená a spolehlivá online kasina s licenci. A nezapomeňte věnovat pozornost trikům, které si pro uživatele připravili marketéři. Koneckonců, s tak velkou konkurencí, sloty a karetní hry stránky se snaží všemi způsoby, jak nalákat hráče na svých platformách. Jaké jsou nyní nejoblíbenější triky?

Atraktivní dívky

Marketingoví odborníci se výborně orientují ve statistikách. Odhaduje se, že online kasina navštěvují převážně muži. A to je pro weby s hazardními hrami po celém světě normální. Žen mezi hráči je pouze 14 %. Proto budou reklamní bannery a design stránek vytvořeny s důrazem na mužské publikum. A to je aktivní využití krásně nakreslených dívek s podmanivým hlasem, svůdnými pohledy a vypracovanými postavami.

Pokud pečlivě prozkoumáte témata a symboly v automatech, zjistíte, že doslova každý automat obsahuje úspěšnou ženskou postavu. Jsou to statečné Amazonky, princezny ze středověkých hradů, špiónky a kancelářské sekretářky, pohádkoví skřítci. Takže když se rozhodnete hrát online kasina, nebudete si všímat, jak si vybrat své nejoblíbenější výherní automaty, kde jistě potkáte virtuální krásky.

Bonusy za registraci

Nemá cenu hodnotit nástroje marketérů pouze jako negativní aspekt. Hráči mohou využít pozitivní stránky. Mnoho online kasin dnes nabízí novým hráčům různé typy bonusů, jakmile se na webu zaregistrují. A tyto prostředky lze skutečně utratit a použít je ke skutečné hře o peníze.

Oblíbené bonusy v online kasinech:

  • Připsání freespinů novým uživatelům.
  • Malý bonus na účet.
  • Vysoký cashback ihned po vkladu na herní účet.

Triky pro vidění

Neurovědci již dlouho popisují úžasné schopnosti našeho mozku. Obraz, který hráč vidí levým okem, se promítá ke zpracování do levé mozkové hemisféry. Stejným způsobem se zpracovávají i informace z pravé části mozku. Proč to marketéři potřebují vědět?

Pravá hemisféra je totiž orientována na zpracování konkrétních informací a obrazů. Konkrétně všechny estetické prvky, vizualizované informace a související emoce. Zatímco levá hemisféra je zodpovědná za logiku, čísla a přesné myšlení.

Pokaždé, když vstoupíte na webové stránky online kasina, přivítá vás levá strana s nejrůznějšími znaky, krásnými obrázky a symboly. A na pravé straně bude trik pro levou hemisféru: seznam největších jackpotů, žebříček nejlepších automatů. Tedy čísla, která lákají.

Atmosférická hudba

Náladu hráče ovlivňují všechny druhy zvuků a hudby. Zvuky na stránkách s hazardními hrami jsou dobře promyšlené. Tato opakující se zvonkohra mincí, pomalá okouzlující hudba, která je spojena s pohádkovým lesem, fantastickým světem. A symboly peněz, které na automatech vypadávají, jsou výzvou k akci, drsným zvukem a snahou přimět váš mozek, aby v danou chvíli zapnul. Po takových zvukových signálech se často objevuje touha zvýšit sázky ve hře.

Abyste se nestali obětí takové manipulace, stanovte si pravidlo, že budete hrát potichu. Na pozadí si můžete pustit vlastní melodie, které jistě zvýší vaši pozornost a soustředění. A namísto impulzivní touhy vsadit na hru více začnete proces logicky analyzovat. Budete moci ukončit hru včas, vybrat si výhru z účtu nebo odložit návštěvu kasina na jiný den.

Hry s dárky

Na webových stránkách kasin najdete nejrůznější interaktivní hry. Například oblíbené Kolo štěstí. Může se nacházet přímo na úvodní stránce nebo se může objevit během navigace na webu. Účast na této zábavě hráče k ničemu nezavazuje. Můžete se roztočit a získat dárky – bonusové hry zdarma, procenta z vkladu nebo konkrétní částky peněz. Je pravda, že počet roztočení pro jednoho hráče je vždy omezen.

Starší stroje

Někteří z hráčů, kteří hrají online, patří ke generaci lidí, kteří si ještě pamatují stará dobrá kasina. Marketéři hrají na pocity nostalgie a milé vzpomínky. Proto v moderních online kasinech často najdete prototypy starých automatů, které byly populární v hernách před 10-15 lety. Marketéři dokonce přišli s mýtem, který je úspěšně replikován na internetu. Staré klasické automaty údajně přinášejí hráčům více štěstí než automaty nové generace.

Takže Lady’s charm, Sharky, The money game, Book of ra, Pharaoh’s gold jsou stále nejnavštěvovanějšími automaty v mnoha evropských online kasinech z nějakého důvodu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru