Dnes vyšlo 15 článků

Jaké nové emoji přivítáme s aktualizací na iOS 15.4?

Jaké nové emoji přivítáme s aktualizací na iOS 15.4?

S aktualizací iOS 15.4, která byla představena, Apple přidal podporu pro Emoji 14 a představil výběr nových emotikonů. Mezi novinkami nalezneme „tající“ obličej, kousání do rtu, ruce srdce a další. V Emoji 14 je 37 nových emotikonů a 75 nových odstínů pleti, což znamená celkem 112 nových znaků.

Mezi nové tváře patří zdravící obličej, obličej s otevřenýma očima a rukou přes ústa, obličej s vykukujícím okem, obličej s diagonálními ústy a tečkovaný obličej, zatímco nové emotikony zahrnují kousání do rtu a bubliny. Překvapí nás nejen těhotná žena, ale také těhotný muž.

Existuje několik nových emotikonů rukou, jako jsou ruce srdce, pravá ruka, levá ruka, dlaň dolů, dlaň nahoru, ruka s ukazováčkem a zkříženým palcem, ukazováček směřující na diváka, spolu s aktualizací emotikonu podání ruky.

Hnízdo s vejci, prázdné hnízdo, rentgen, berle, skluzavka na hřišti, kolo, kruhová bóje, zrcadlová koule, nádoba, identifikační karta a vybitá baterie jsou nové položky, zatímco rostliny a zvířata budou zahrnovat korály a lotus. Pokud jde o fantasy postavy, můžeme očekávat nové troll emoji a vejce, fazole a polévka tvoří nové položky jídla.

Zdroj, foto: macrumors.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru