Dnes vyšlo 15 článků

Jaké jsou nejzajímavější designy obličejových masek?

Jaké jsou nejzajímavější designy obličejových masek?

Je jasné, že stojíme na začátku éry uvedení nového módního doplňku a to obličejové masky. Během světové pandemie, která trvala bez mála 3 měsíce, bylo nařízeno nošení pokrývek úst a nosu. Nejběžnější pokrývkou je samozřejmě rouška. Roušku si můžete snadno zhotovit doma a není to finančně nákladné. Rouška je tou nejlevnější a zároveň nejmenší ochranou. Pokročilejší jsou respirátory, kterých však nebylo dostatek. Esteticky nevypadají moc dobře, ale nositele ochrání mnohem účiněji. Problém respirátoru je však ten, že ochrání jen nositele. Filtruje pouze vzduch, který nositel vdechuje, nikoli ten, který je vydechován. Respirátory by tedy byly účinné v případě, že by přes něj dýchali všichni.  

Řešením jsou obličejové masky nabízející originální, moderní až futuristický design. Našli jsme 5 nejzajímavějších masek, které jsou doposud navrženy.

  1. AirWaves pollution mask by Frog DesignIMG_9613

  2. Futuristic Nike LED Skincare Mask Concept by Min Chang Kim a PDF HausIMG_9614

  3. Facemask by Soleo DesignIMG_9615

  4. Pitta Mask (anti-pollution mask) by ARAX Co. LtdIMG_9617

  5. Respirator BreathingMask s HEPA filtrem by 3DemonIMG_9618

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru