Dnes vyšlo 1 článků

Jaké jsou cesty pro snadný výdělek na internetu…

Jaké jsou cesty pro snadný výdělek na internetu…

Článků a všech různých návodů o vydělávání na internetu již existuje mnoho a každý, zkušenostmi obohacený, člověk Vám poradí všechny možné způsoby, které jemu vyhovují a které u něj slaví úspěch.

Já jsem se rozhodl sepsat další podobný článek, ale nebudu Vás v něm navádět k různým přiblblým klikačkám, kde za pěknou dobu získáte pár korun, ani k reklamám ze kterých Vás čekají ne o moc větší peníze, ale poradím Vám zaručené cesty k výdělku na internetu a to i pro úplné začátečníky na internetu.

O tom, že existuje řada různých možností k nějakému výdělku, si nebudeme povídat. Internet je samostatným virtuálním světem, ve kterém využijete mnoho Vašich vlastností a je jen na Vás, jak přijdete na způsob jejich využití. Zprvu si však musíme říci o základech podobného online podnikání. Jak už sami odvodíte, slovo podnikání neříkám jen tak a peníze Vám také nikdy nedá a nepřeje jen tak. Proto je dobré ve Vaší budoucí IT kariéře pomyslet na základy podnikání, respektive umět alespoň základní kupecké počty a přemýšlet. Úplným základem, který Však není nutno připomínat, čtete-li skutečně tento článek, je snaha, odvaha, trpělivost, tvořivost a hlavně spousta času tomu věnované. Pokud budete Vaši IT činnosti brát jen jako vedlejší nevýznamnou věc, za pár let Vás to omrzí a zjistíte, že jste na tom ještě hůře, než předtím.

Článek jsem se rozhodl rozčlenit do dvou odstavců podle doby, jakou tomu musíte věnovat. Buďto tomu budete věnovat většinu svého času nebo jen chvíli. To je na Vašem rozhodnutí, které samo o sobě lze kdykoliv změnit, ale ne vždy je moudré.

Běh na krátkou trať

Ačkoliv spíše sportovní, tak velice vkusné přirovnání tohoto odstavce, který zaplním různými způsoby, které Vás sice neuživí, ale nějakou to korunu si brzy vyděláte. Dovoluji si říci, že většinu z oněch činností svede i podprůměrný člověk, či člověk bez jakéhokoliv IT, či klasického vzdělání. Proč to v tom případě nesvedete Vy?

Registrace do katalogů: V nedávném článku jsme Vás informovali i sféře internetových katalogů webových stránek, pomocí kterých si majitelé různých portálů zvyšují svoje statistiky a další. Trh je doslova zaplněný touto službou a do jednoho katalogu můžete web zaregistrovat i za 5 Kč a více, přičemž Vám to zabere dvě minuty. Nejčastěji se jeden web registruje do 200 katalogů, což máme krásných 1000 Kč za pár minut.

Psaní článků: Ti skuteční IT profesionálové, kteří již na internetu působí delší dobu a vlastní několik desítek portálů, neradi píší články a zaplňují svoje weby obsahem. Tato část je Vaším útočištěm a právě Vy jí využijete. Máte rádi sport? Máte rádi politiku? Internet? Sledujete dění ve světě? Nebo jen máte dobrou slohovou a pravopisnou znalost? V tom případě toho využijte a pište pro jiné články, které Vás mohou vyjít na pěkných pár stovek korun.

Plnění obsahu: Trošku shodné s předchozí je právě tento bod, ve kterém můžete přijít na spoustu zajímavých zkušeností a samozřejmě i k zisku. Napadají mě například majitelé různých online heren, které nebaví svoje weby plnit samotné. V tom případě si obstarejte sbírku her, respektive se informujte, zda-li Vám bude poskytnuta a můžete plnit. Způsobů je však více a plnění webových stránek kolikrát není jen věcí jejich majitele.

Překládejte: Máte dobrou jazykovou znalost? Nevěřili byste, kolik českých podnikatelů směřuje svoje obzory za oceán a proto potřebují překladatele a ne jen do angličtiny. Je pouze na Vás, jak dlouho se chcete s jedním článkem trápit a zda-li na to skutečně máte.

Běh na dlouhou trať

Nechcete-li však trávit čas nad podobnými banálními činnostmi a chcete vydělávat velké peníze, v tom případě již asi máte potřebné znalosti a zkušenosti v různých oborech a očekával bych u Vás i nějakou tu zmínku v rejstříku živnostníku, inu, pojďme na to.

Vytvořte si svoje webové stránky: Vytvořit si svůj web je velice lehké. Těžší je jej udělat kvalitním a zaručit jeho život a to jak v podobě Vaší práce, tak i Vašich návštěvníků. Jedna z nejdelších tratí, která Vás čeká, bude to trvat týdny, měsíce, roky, ale jednou budete spokojení a Vaše tvrdá práce bude odměněna. Musí však být Vaše stránky živé a prodávat na něm reklamu musí mít smysl. S prázdnou kapsou na začátku to bude trvat velice dlouho.

Skupujte domény: Čas běží a tím časem žijí i domaineři, kteří skupují různé domény. Bohužel čas skutečně běží a české .cz domény, hlavně ty jednoslovné, pomalu dochází. Dnes je již těžké na narazit na skutečně dobrou doménu (sport.cz, hudba.cz, ll.cz…). Pokud se Vám ji však povede za 300 Kč zaregistrovat, máte zajištěnou pěknou odměnu. Jak však říkám, domén ubývá, ale dodnes to živí mnoho podnikatelů.

Vytvořte si MFA web: To jsou weby zaměřené jen na výdělek. Dozvíte se na nich, co je to žehlička a jak ji a za co strčit do zásuvky. Lidé ji však najdou ve vyhledávači a podívají se na ní. Máte-li zajištěný přísun lidí, určitě budete milovat Vaše reklamní plochy na onom webu. Pár desítek podobných stránek a výdělek je velice blízko. Možná jen jedna, ale za to pořádná.

Programujte: Baví-li Vás programování a umíte HTML, PHP a další programovací jazyky, určitě se zapojte a zviditelněte. Webové stránky nedokáží žít bez programátorů, kteří jim dají život a právě Vy můžete být oním Bohem, který život webům rozdá. Je pouze na Vás, kolik se toho naučíte, jak kvalitně a jak to dokážete prodat.

Malujte: Stejně jako programátor můžete být i grafik. Umět malovat ve Photoshopu a dalších grafických programech není zas tolik složité. Naučit se to můžete skutečně doma, ale zabere Vám to horu času čtením různých návodů na internetů, zvaných „tutoriály“. Grafici inkasují i desetitisíce za jednu práci, do které však dají všechno.

Zkušení podnikatelé určitě vymyslí i další věci. Mě jich napadá i více. Dodnes se například dá vydělat i na podobných činnostech, jako je pouhé komentování článků, či diskuzí na fórech. Rozvíjí se i onen tak diskutovaný trh na Facebooku, například se skupinami. Já osobně však nejvíce platím za registrace do katalogů, jelikož jsem líný si těch 200 webů obejít sám. Dále mě zajímají domény a reklama na svých webových stránkách, za kterou také často platím. Chci tím říci to, že právě Vy, nezkušení, můžete využít lenosti těch zkušenějších a právě Vy můžete obejít těch 200 webů, psát za ně články a další a další.

Centrem internetového obchodu na českém internetu je fórum Webtrh.cz, kde můžete praktikovat všechny výše uvedené tipy a to velice snadno. Záleží jen na Vaší odvaze, snaze a podání Vaší nabídky. Vystupujte jako skuteční profesionálové, jelikož tak se do komunity začleníte. Dnes již vlastní svoje internetové obchody 15ti letí kluci a na reklamě vydělávají i mladší. Proto proč právě Vy máte jen sedět doma a dívat se na to, jak jiní na tom virtuálním světě vydělávají?

Komentáře

Nahoru