Dnes vyšlo 15 článků

Jaká novoroční předsevzetí Marku Zuckerbergovi navrhují uživatelé Facebooku?

Jaká novoroční předsevzetí Marku Zuckerbergovi navrhují uživatelé Facebooku?

Dáváte si novoroční předsevzetí? Mark Zuckerberg ano. Protože být zakladatelem největší sociální sítě na světě mu pořád ještě nestačí. Je toho přece tolik, co by mohl dokázat.

V letošním roce si vymyslel ne zrovna lehké úkoly. Chce se naučit mandarínštinu, každý den nosit kravatu, být vegetariánem, děkovat lidem, kteří pracují na tom, aby byl svět lepší,… Lidé mu do komentářů dávali ještě další inteligentní tipy a Mark je často komentoval. Líbil se mu třeba nápad naučit se hrát na nějaký hudební nástroj nebo každý den si zaběhat.

To byly ty seriózní nápady. Ale samozřejmě se objevily i komentáře od vtipálků. A některé jejich návrhy na novoroční předsevzetí pro Marka Zuckerberga skutečně stojí za to. Sledujte:

  1. Vymazat z Facebooku uživatele, kteří posílají pozvánky na Candy Crush
  2. Zvednout 400 liber (zhruba 180 kg) na mrtvý tah
  3. Zasadit strom za každého nového uživatele Facebooku a pojmenovat ho potom uživateli
  4. Koupit YouTube
  5. Dokončit vysokou školu
  6. Kakat jen na veřejných toaletách
  7. Zrušit Messenger
  8. Stát se tátou
  9. Zahrát si na bezdomovce a zkusit si, jaký život mají méně majetní lidé
  10. Projít si tréninkem pro astronauty

Na co z toho byste si troufli? Zrušit Messenger asi nedokážete, ale třeba dokončit vysokou školu by mohlo být ideální předsevzetí i pro vás. Nebo radši zvolíte kakání na veřejných záchodcích?

Zdroj: Mashable, fotografie: Facebook

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru