Jak získat víc fanoušků? Pozvěte ty, kteří vám lajkují příspěvky

Jak získat víc fanoušků? Pozvěte ty, kteří vám lajkují příspěvky

Čím více máte fanoušků, tím více lidí vidí vaše příspěvky a tím více fanoušků vám tedy přibývá. Je to začarovaný kruh. Ale záleží taky na tom, jaké máte fanoušky. Ono je sice fajn, když vám někdo dá lajk, ale daleko cennější je lajk od takového člověka, kterého váš obsah opravdu zajímá. A přesně takoví fanoušci se nedají koupit.

Existuje však jeden způsob, jak získávat dobré fanoušky, které bude bavit váš obsah. O tom to přece je. Musíte lidi nadchnout svými příspěvky natolik, že budou chtít vidět i váš web. A jak to udělat?

Pozvěte ty, kteří vám lajkují příspěvky

Stačí se podívat na jakýkoliv příspěvek na vaší stránce a otevřít si seznam lidí, kteří mu udělili lajk. U těch, kteří nejsou fanoušky vaší stránky, uvidíte aktivní tlačítko Pozvat.

pozvete_uzivatele

Není to žádný nový objev, je tam už pěkně dlouhou dobu. Ale je tak skryté, že jej moc lidí nevyužívá. Přitom je to skvělá možnost, jak získat hodnotné fanoušky. Šance, že se jim bude líbit váš obsah, je totiž rapidně vyšší, když už něco olajkovali.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru