Dnes vyšlo 1 článků

Jak získat pozvánku do Clubhouse?

Jak získat pozvánku do Clubhouse?

Clubhouse je fenomén, který ovládl českou online scénu. Uživateli jsou čeští online experti jako například Petr Mára nebo Jonáš Čumrik a další každý den přibývají. Dostat se do diskuse nebo jen do smart talku s odborníky z marketingu, kreativců, podnikatelů apod. chce pravděpodobně každý. Už jen proto, abyste si vyslechli jejich zkušenosti nebo sami přispěli do odborné diskuse. Je to takový online audio Linkedin. 

Clubhouse je v provozu 24/7 a uživatelé na něm tráví několik hodin denně. Není se čemu divit, protože se jedná o užitečnou aplikaci, která nahrazuje sociální potřebu povídat si. V aplikaci jsou tzv. roomsy, které se zaměřují vždy na jednotlivá témata, kterých je opravdu široká škála. Každá skupina má svého moderátora. Když moderátor ukončí diskusi, nic po ní nezůstane. Vzhledem k tomu, že kontrola podmínek aplikace probíhá pouze analýzou audiovizuálního obsahu, je velmi časově i technicky náročná. Pokud podmínku jednou porušíte, znamená to, že vám aplikace zruší účet a to nadobro.

Aplikaci lze používat i pasivně a poslouchat dění ve sluchátkách při procházce, úklidu, cvičení, zkrátka jak jste zvyklí. Pokud se však chcete do aplikace dostat, není to jen tak. U běžných aplikací stačí, když si ji stáhnete. U téhle ne. Stáhnutí aplikace do smartphonu je prvním krokem. Dále je důležité vědět, že aplikace je dostupná pouze v AppStore, tudíž je zatím dostupná pouze pro iPhony. Přístup do ní získáte pouze tím, že vám její uživatel zašle pozvánku – je to zkrátka záležitost jen pro zvané.

 

1. Máte kamaráda, který dostal pozvánku na Clubhouse a vzpomněl si na vás. Háček je totiž v tom, že nový uživatel může poslat jen 2 pozvánky.

 

2. Popularita Clubhousu zapříčinila, že se pozvánky prodávají na eBay. Lze si její zaslání koupit za cenu stovek či tisíců.

 

3. Dalším způsobem je hledat jeho uživatele pomoví hashtagů na jiných sociálních sítích. #Clubhouse. Objevíte třeba nějakou dobrou duši, která vám pozvánku zašle.

 

4. Při registraci na Clubhousu se můžete zařadit na waitlist. Může se stát, že vaši přítomnost schválí některý z vašich přátel, který už je uživatelem.

5. Na Facebooku vznikají skupiny, kde se pozvánky intenzivně řeší. Třeba budete mít štěstí nebo konexe a pozvání si domluvíte.

Obtížný přístup do aplikace dělá z Clubhousu velmi exkluzivní záležitost. Nemůže ji zkrátka používat každý. Skutečnost, že je její užívání podmíněno pozváním někoho dalšího, je komplikovanější, než kdyby byla aplikace placená.

 Zdroj, foto: bustle.com 

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru