Dnes vyšlo 15 článků

Jak získat 2 GB na Google Drive zdarma

Jak získat 2 GB na Google Drive zdarma

Chcete získat 2GB místa na Google disku zdarma? Máte štěstí. Do 17. února Google tuhle možnost nabízí.

Desátého února je totiž Den bezpečnějšího internetu a jak zřejmě tušíte, takový den se neoslavuje předraženou večeří při svíčkách. Slouží k připomenutí toho, že útoky hackerů nejsou zaměřené jen na mediální organizace a mohou potkat i vás.

Google u té příležitosti nabízí 2 GB prostoru na disku zdarma, když projdete své nastavení bezpečnosti. Stačí se podívat na tuto stránku a zkontrolovat své nastavení telefonu pro obnovení účtu, sekundární e-mailové adresy, bezpečnostní otázky, poslední aktivitu na všech zařízeních, přístupy k datům z různých aplikací a zařízení, hesla a dvojfázové ověření.

je_cas_zkontrolovat

Pochopila by to i máma mluvčího Googlu

Zabere vám to dvě minutky, je to úplně snadné. Mluvčí Googlu uvedl, že by to pochopila i jeho máma, což se obvykle o věcech souvisejících s online bezpečností říci nedá. Nevyděste se ale, až bezpečnostní nastavení zkontrolujete a žádné 2GB se vám nepřičtou. Google úložný prostor přidá všem až na konci měsíce.

vyborne_vse_je_pripraveno

Akce se netýká účtů Google Apps for Work a Apps for Education a platí do 17. února. I poté si samozřejmě budete moci zkontrolovat bezpečnost svého účtu, ale pěkný dáreček už nedostanete.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru