Dnes vyšlo 15 článků

Jak zařídit, aby na vás zákazníci nezapomněli

Jak zařídit, aby na vás zákazníci nezapomněli

Každá firma by se měla starat o dvě skupiny lidí. Za prvé jsou to potenciální zákazníci, které musíte něčím zaujmout, aby zvolili právě vaši společnost. Za druhé jsou to lidé, kteří už vašich služeb využili. Chcete přece, aby se k vám vrátili, ne?

Toho docílíte jasným způsobem: musíte lidi přinutit si vás zapamatovat. Nezapomínejte na to, že zapamatovat si vás mohou i v souvislosti s negativními zkušenostmi. Ale to není váš cíl. Vy je musíte zaujmout pozitivně. Lidé si vás zapamatují, když vám jejich výrobek bude dobře sloužit, když se k nim zaměstnanci vaší firmy budou chovat mile nebo když vás budou mít pořád na očích.

K tomu poslednímu slouží reklama. Lidé si zmínce o vaší firmě mohou všimnout na billboardu, v reklamě na internetu nebo na nějakém reklamním předmětu. Reklamní předměty jsou totiž určeny právě k tomu, aby vaši firmu dostávaly do povědomí široké veřejnosti. Když je začnete rozdávat svým zákazníkům, uvidíte, že se vám to vyplatí.

Jak být na očích celý rok?

Můžete vsadit na nějakou klasiku, jako jsou třeba propisky, ale zkuste zabodovat něčím originálním. Propisek má většina lidí dost, navíc se snadno ztratí. Třeba diáře jako reklamní předměty jsou rozhodně originálnější. A v dnešním hektickém světě, kdy většina z nás neví, co dřív, určitě i využitelné. Nebo kalendář. Většina z nás je zvyklá mít ho na stole celý rok – pořád na očích.

Zakázkovou výrobou kalendářů a diářů na klíč se zabývá i česká firma AVEDAY a.s. V nabídce má přes 100 druhů diářů. Vybrat si můžete z předpřipravených nebo si můžete navrhnout vlastní. Stejně tak je to s kalendáři. Na výběr máte ze 150 druhů praktických nástěnných a stolních kalendářů. Je jen na vás, jaký motiv zvolíte – nic vám nebrání naplnit ho třeba fotografiemi vašich firemních úspěchů. Mrkněte na www.aveday.cz a buďte na očích celý rok! AVEDAY to zařídí. 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru