Jak zabezpečit notebook a další cennosti v automobilu

Jak zabezpečit notebook a další cennosti v automobilu

Bojíte se zlodějů a vykradačů aut a chcete předejít bolestné ztrátě vašich cenností? Stali jste se již obětí krádeže? Chcete účinně chránit vaše cennosti zatímco jste pryč? V následujícím článku Vám představíme velice výhodnou alternativu ochrany vašich cenností.

V současné době využívá drtivá většina dospělých obyvatel jako dopravní prostředek osobní automobil. Automobil se tak stal velice významnou součástí života. Jezdí se s ním na nákupy, do práce a nebo i na obyčejný výlet. Lidé ve svém autě nechávají ledacos od peněženek, mobilů až po notebooky a GPS navigátorů. A právě toho využívají vykradači aut. Jistě si říkáte, že auto poskytuje určitou ochranu vašich předmětů ve formě alarmů a zámků. Pokud se Vaše auto ale již stalo cílem zloděje, jistě jste si trpce uvědomili, že člověka s cihlou v ruce Vaše okna nezastaví. Tímto Vám chceme poradit, jak předejít drahocenným ztrátám.

Autotrezory

Jednou z alternativ ochrany cenností před zloději jsou trezory, do kterých můžete ukrýt některé cennosti jako jsou GPS, klíče, peněženky nebo cenná data. Pokud jste někdy byli v situaci, kdy jste museli opustit auto a ponechat některé výše zmíněné předměty uvnitř, jistě jste z toho neměli dobrý pocit.

Na stránkách www.autotrezory.cz si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky od malých trezorů upevněných na lanku až po prostorné trezory pro nejnáročnější zákazníky. Firma OPROX a.s. vyrábí trezory na míru, které se dají přimontovat přímo ke karosérii auta a v případě i lehce demontovat. Trezory mají certifikát Z1.

Bezpečnostní brašny

Nosíte své věci často u sebe v tašce? Nechcete se obávat, když tašku někam na okamžik odložíte? Nabízíme Vám novou variantu bezpečnostních brašen firmy PacSafe. Brašny firmy PacSafe jsou speciálně navrženy pro maximální bezpečnost. Jsou opatřeny nerezovou ocelovou sítí proti přeřezání a lankem v popruhu se zámkem pro upevnění k jakémukoliv pevnému bodu.

https://www.youtube.com/watch?v=9RZTPVPVkoE

S brašnou od firmy PacSafe si budete bez problémů moci zajít na oběd či na schůzku, bez toho, aby jste byli nuceni brát sebou svůj notebook či dokumenty.

Www.autotrezory.cz mají velký výběr trezorů i brašen pro nejrůznější účely a předměty. Nabídka je široká a variabilní, každý zákazník si jistě najde přesně to, co mu vyhovuje. Pořídit si autotrezor jistě nejsou vyhozené peníze. Počet autokrádeží každým rokem přibývá o desítky tísíc nahlášených případů. Nikdy nemůžete vědět, jestli vaše auto nebude dalším na řadě.

Štítky:

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru