Jak vyzrát na písemky? Stačí chytré hodinky

Každý z vás již jistě slyšel o chytrých hodinkách. Ty mají plno různých využití, zejména co se týče sportu. Ale napadlo už vás, že se dají využít ve škole jako moderní způsob taháku? S tímto využitím přichází HodinkyDoSkoly.cz.

Čím se tyto hodinky liší od normálních hodinek? Hodinky kromě času dokážou zobrazovat i text. To same o sobě nestačí. Proto z klasického pásku hodinek vystupuje ještě pásek, který jde ideálně chytit do dlaně.

Na jeho konci jsou 3 tlačítka, pomoci kterých se lze pohybovat v menu. A taky jde pomoci nich okamžitě skrýt text. Aby se text znovu zobrazil, nestačí jenom náhodně klikat, člověk musí znát kombinaci. Takto na to nepřijdou učitelé.

Hodinky do školy

„Diskrétní“ řemínek je to, čím se tyto hodinky odlišují od ostatních chytrých hodinek

A kolik taháku se vám do hodinek vejde? Internetové stránky uvádí až 40 stránek velikosti A4 písma velikosti 14 nebo až 250 obrázků. Lze tedy sem toho nacpat opravdu hodně.

Samozřejmě jde hodinky využívat i normálně, mimo taháky. Nicméně stejně jako u ostatních chytrých hodinek, i zde je problém s výdrží. Plně nabité hodinky vydrží pouhé 3-4 dny při aktivním používání.

Hodinky lze nabíjet jak obyčejnou nabíječkou  přes zásuvku, tak i pomocí USB kabelu. To ale nic nemění na tom, že 4 dny jsou strašně málo. A co je podle autorů projektu hlavními výhodami těchto hodinek?

  • „ Diskrétní řemínek“
  • Propojení s PC
  • Unikátnost na trhu
  • Poštovné zdarma
  • Snadné ovládání
  • Vkládání obrázků
  • Dárkové balení
  • Už nikdy stres z testů
Dostupné jsou i v bílé barvě

Dostupné jsou i v bílé barvě

Nejzajímavější na celém projektu je, jak prezentují používání taháku. Vlastně slovo tahák vůbec nepoužívají. Účelem hodinek je zamezit biflování se zbytečných informací. Jak ušlechtilé, že? Na oficiálních stránkách mají napsané:

Hodinky byly vytvořeny za cílem skoncovaní s dlouhavým biflováním pro Vás nepotřebného a zbytečného učiva.

V YouTube komentářích je tato myšlenka více rozvedena:

Tyto hodinky jsou výhradně pro lidi, kteří nechtějí utrácet svůj čas pro zbytečné učivo. Jak jistě víš, tak toto je velký problém českého školství, studenti se musí biflovat tuny zbytečných informací, které v životě nikdy nevyužijí a po pár dnech je zcela vypustí z hlavy. Tento produkt Ti může pomoct a ještě budeš mít více času na věci, které tě doopravdy baví a zajímají!

Čas navíc ale budete muset pořádně využít. Protože tyto hodinky nejsou zrovna levné. Stojí 2500 Kč. A to je docela dost. Autoři projektu argumentují tím, že normální chytré hodinky stojí mnovém více.

A taky se prý nejedná o žádný nekvalitní výrobek z Číny, ale o kvalitní práci z Evropy, dle internetových stránek z Polska. Na závěr bychom jen dodali, že dostupné jsou jak v černé, tak i v bílé barvě. A dokonce je dostupná i verze pro leváky.

zdroj: hodinkydoskoly.cz

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru