Jak vyřešit erektilní dysfunkce online

Erektilní dysfunkce trápí stále více mužů. Většina z nich se za tyto intimní problémy stydí, a tak se obrací na Google. Hledají rady, ptají se, co funguje jiným. A na internetu se pomoc skutečně najít dá. Lékaře k ní nepotřebujete.

Mezi nejčastější erektilní dysfunkce patří neschopnost dosáhnout erekce či příliš krátce trvající ztopoření. Tyto skutečnosti pak negativně ovlivňují pohlavní styk, většina mužů se za ně prostě stydí. Kdyby přiznali, že mají potíže, jejich protějšek by jistě měl pochopení. Avšak obvykle to funguje jinak, muži se snaží o tom nikomu neříkat a pomoc hledají samostatně. Začínají na Googlu.

Co radí internet?

Po internetu samozřejmě nikdo nediagnostikuje, co za erektilními dysfunkcemi stojí. U někoho to mohou být psychické problémy, u jiného špatná životospráva, u dalšího jiná nemoc – často jsou například projevem diabetu.

1. Správná životospráva

Nejčastější radou na internetu je změna životního stylu. Doporučuje se více pohybu, méně nezdravých jídel a návykových látek, hodně spánku a psychická podoba. Změna životosprávy však není úplně snadná věc. A už vůbec ne rychlá.

6588687691_bc898dd0d5_z

2. Kegelovy cviky

Původně byly vyvinuty pro ženy, avšak později se zjistilo, že pomáhají i mužům. Jsou zcela jednoduché – stačí jen stahovat a uvolňovat svaly, které používáte k zadržení močení. Bohužel je to dlouhodobá záležitost. Cvičení sice netrvá dlouho a můžete ho provádět úplně kdekoliv (třeba cestou domů v MHD, pokud se u toho zvládnete tvářit normálně), ale jakmile s ním přestanete, problémy se mohou opět vrátit. Také byste neměli čekat výsledek za týden.

3. Generické přípravky

Další častou radou jsou generické přípravky – například známá Kamagra. Fungují stejně jako například Viagra, dokonce obsahují stejné účinné látky, avšak prodávají se levněji a bez předpisu. Dají se objednat rovnou online, takže není potřeba nikam chodit. Na rozdíl od dvou výše uvedených rad tohle řešení funguje okamžitě (do 30 minut od spolknutí pilulky). Jaké jsou další přípravky na erekci.

Je možné internetu věřit?

Ano, výše uvedené rady skutečně fungují. Nicméně jestliže u vás problémy přetrvávají, není od věci navštívit lékaře. Už jen pro případ, že by byly erektilní dysfunkce projevem vážnějších zdravotních problémů.

Fotografie: Flickr – chasealias (ds pollack)

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru