Dnes vyšlo 15 článků

Jak vypnout nové smajlíky v aplikaci Facebook Messenger?

Sociální síť Facebook vydala aktualizaci své mobilní aplikace Messenger, v rámci které opravila chyby a přinesla 1 500 nových emoji. Nicméně ne všichni uživatelé jsou spokojení. A pokud se ani vám emotikony příliš nezamlouvají, můžete se vrátit k původní sadě.

Sociální síť pravděpodobně předpokládala, že někteří uživatelé budou balíček kritizovat, a proto integrovala do nastavení mobilní aplikace Messenger skryté tlačítko pro deaktivaci nových emoji.

Otevřete si aplikaci Messenger (pro iOS), klikněte v levém dolním rohu na možnost . V uvedených možnostech klikněte na Fotky a média a vypněte možnost Messengerová emoji. Poté aplikaci ukončete, chvíli vyčkejte a opět ji zapněte.  A nyní se vám v konverzaci zobrazí staré emotikony.

iphone messenger

Vypněte si nové emoji v Messengeru.

Zdroj / Foto: iDigitalTimes

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru