Dnes vyšlo 15 článků

Jak vypadají sobotní rána otce 4leté holčičky

Být otcem je těžké. S dětmi je mnoho starostí, a navíc mají pořád plno energie. Pořád musí něco dělat, a tak rodiče nikdy nemají klid. A 38letý Bottlerocket se rozhodl tyto každodenní útrapy dávat na Vine a později i na YouTube.

Má 2 děti, jedné jsou 4 roky a té druhé 7 let. V drtivě většině videí se ale objevuje jeho mladší dcera. Videa začal dávat na Vine v únoru minulého roku. Od té doby ho začalo sledovat více než 300 tisíc lidí.

Miluje Vine, protože je skutečně jednoduchý na použití. Navíc se mu líbí možnost vyprávět nějaký příběh v 6 sekundách. Hlavními postavami příběhů jsou vždy jeho děti:

A co se doopravdy děje každou sobotu v ránu? Jeho děti chodí na taneční lekce. Jeho starší dceru odváží manželka, on mladší dceru odváží o hodinu později Takže ji musí hlídat každou sobotu hodinu předtím, než ji veze na taneční lekce. A KAŽDÉ sobotní ráno chce pustit její oblíbené písničky.

Jednoho dne se rozhodl začít natáčet její reakce na písničky mezitím, co on kontroluje e-maily, má svoje ranní kafe nebo se jednoduše snaží dát dohromady. A znechucený pohled má jenom kvůli tomu, aby videa působila zábavněji.

Videa začal natáčet každou sobotu , když si všiml, že lidé je mají rády. Pokoušel se zachytit nějaké vtipné momentky, a protože jeho dcera se ráda vidí ve videích, tak se vždy nějak ukázala.

Jeho děti nemají vlastní Vine účty, ani žádné chytré mobilní telefony, takže když se chtějí na své videa podívat, musí to udělat na jeho profilu. Jedná se o skvělého otce, ale i tak se objevuje kritika, ke které sám dodal:

Nemohl jsem uvěřit některých negativním komentářům na YouTube. Někteří lidé si myslí, že jsem celé dny ignoroval svoji dceru. Tyto videa ukazují jenom maličkou část dne, a jejich účelem je pobavit. Snažím se ukazovat tu vtipnou část bytí otcem. Mým hlavním cílem je pobavit moje rodinu a mé přátele, a vše ostatní beru pouze jako bonus!

Naštěstí ví, jak reagovat na kritiku:

zdroj: buzzfeed.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru