Jak vypadá vesnice zahlcena 8 milióny okvětních lístků?

Sony se jednou za pár let stačí ukázat, jakými úžasnými technologiemi disponují. Nyní se snaží propagovat jejich novou 4K televizi pomocí dech beroucích záběrů z Kostariky. Zde ukazují okvětní lístky, které vystřelují z nitra sopky, aby pokryli ulice a domy v blízké vesnici.

Okvětních lístků bylo 8 miliónů, které váží dohromady 3,5 tun. Proč zrovna 8 miliónů? Odpověď je jednoduchá – přesně tolik pixelů dokáže zachytit Sony Bravia 4K. Tato televize má nabídnout mnohem lepší obraz než obyčejné televize.

Jedinou nevýhodou videa je to, že nedokážeme naplno ocenit jeho kvalitu. Na YouTube je dostupná „pouze“ v 1080p kvalitě. Samotné Sony doporučuje si nastavit 1080p a představovat si, že video je doopravdy ještě 4x detailnější.

I proto se toto video bude vysílat dokonce i jako reklama v kinech. A věříme, že lidi dokáže zaujmout jak na internetu, tak i v kinech. A co si o tom myslíte vy?

Jinak pro zvědavce ještě video z průběhu natáčení:

A pár fotek:
flower-petals-sony-4k-ultra-hd-advertisement-campaign-costa-rica-1 flower-petals-sony-4k-ultra-hd-advertisement-campaign-costa-rica-2 flower-petals-sony-4k-ultra-hd-advertisement-campaign-costa-rica-3 flower-petals-sony-4k-ultra-hd-advertisement-campaign-costa-rica-4 flower-petals-sony-4k-ultra-hd-advertisement-campaign-costa-rica-7 flower-petals-sony-4k-ultra-hd-advertisement-campaign-costa-rica-8 flower-petals-sony-4k-ultra-hd-advertisement-campaign-costa-rica-9 
zdroj: boredpanda.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru