Jak vypadá vášnivý hráč? Na kluka, který ho porazil, zavolal policii

Pokud si aspoň občas něco zahrajete, jistě znáte ten nepříjemný pocit, když se vám zrovna nedaří. A ještě hroší je, když hrajete nějakou hru ve dvou a ten druhý vás porazí. Běžně to není tak strašné, abychom prohru nedokázali unést, ale najdou se i ojedinělé případy. Třeba člověk, který na svého protivníka poštval policii.

Policie na Long Islandu poslala svá nejrychlejší záchranná vozidla, vrtulníky a armádu policistů. Zavolal jim totiž někdo, kdo se vydával za sedmnáctiletého Rafaela Castilla. Tvrdil, že bydlí v Long Beach a že zastřelil svou matku a možná zabije i další lidi.

Očekávali násilníka, našli dospívajícího chlapce

Policisté se tedy co nejrychleji a se zbraněmi připravení na tvrdý boj dostavili k domu, kde měl chlapec bydlet. Avšak zbytečně. Později se totiž ukázalo, že tam jeli vlastně jen proto, aby přišli na pomstychtivého hráče, kterého dospívající Rafael Castillo právě porazil v online bitvě Call of Duty.

042214_PD_Raid_VA016.JPG

Policie čekající před domem

Nejdříve ani nikdo nechtěl otevřít, chlapec měl totiž na uších sluchátka a hrál. Policie tak dvě hodiny čekala před obklíčeným domem, než nebezpečný násilník dům opustí. Ale marně. Když vtrhli dovnitř, našli v poklidu v kuchyni matku. Rafaela přivedl až jeho starší bratr José.

„Neuvědomil si, že se něco děje, nemohl nic slyšet,“ vysvětloval José o svém bratrovi. „Řekl jsem mu, že je venku spousta policistů, kteří ho hledají.“

Už když policisté uviděli naživu matku, která měla být podle všeho zastřelená, bylo jim to poněkud zvláštní. Po dalším vysvětlení konečně pochopili, jak to celé bylo.

042214_PD_Raid_VA009.JPG

Rafael Castillo, hráč Call of Duty

Rafael si doma užíval jarní prázdniny a od rána do večera pařil Call of Duty. A šlo mu to. Konkrétně tak dobře, že jiné porážel. Nějaký člověk zřejmě prohru neunesl, a tak se mu chtěl pomstít. Na policii volal přes Skype, Rafaelovu adresu pravděpodobně vysledoval z IP adresy. Podobně se teď policie bude pokoušet vysledovat jeho.

Zdroje: NY post, Digital Spy, Mirror, fotografie: Victor Alcorn

Komentáře

Nahoru