Jak vypadá nový iPad Air pod obalem?

Jak vypadá nový iPad Air pod obalem?

Jak to vypadá pod slupkou nového jablečného zařízení iPad Air? Potvrzuje se jenom tvrzení obecně známo a spojováno se společností Apple – preciznost a důmyslné zpracování. Jednotlivé dílky nového iPadu do sebe zapadají a pevně drží. Demontáž je nereálná a jako u ostatních výrobků značky Apple nerealizovatelná.

Zajímá vás také, jak to vypadá pod obalem nového jablečného iPadu Air. Tento test si vzal do parády server iFixit.com. Rozebral iPad na jednotlivé díly a potvrdil to, co se o Applu říká.

Je pravdou, že výrobky od Applu jsou těžko demontovatelné a ani se nedoporučují žádné domácí opravy nebo improvizace pokud nejste profík. Ani v případě novinky Applu tomu není jinak.

iapd

Jak vypadá nový iPad Air pod obalem?

Na již zmiňovaném serveru uveřejnili také známku „rozebíratelnosti“. Apple iPad Air dostal hodnocení 2/10 a pokud by se někomu podařilo kompletně do posledního kousku rozebrat je největší pravděpodobnost, že ho už nikdy nesložíte. Pokud tedy nejste zaměstnancem Applu.

Konstrukce iPadu je složitá a všechny jednotlivé dílky do skládačky pasují jako puzzle slepené lepidlem. Při drsné manipulaci nebo bouřlivé demontáži hrozí i riziko poškození.

zdroj:www.ifixit.com, foto: gawkerassets.com

Štítky: , , ,

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru