Jak vypadá krása? 15 nejhezčích holek, které najdete na Instagramu

Jak vypadá krása? 15 nejhezčích holek, které najdete na Instagramu

Co si představíte pod klasickým pojmem krásná žena? nadměrnou krásu, velký a pohledný zadek, obří poprsí a hodná povaha? Typické. Pokud se však chcete obklopovat krásou, kochejte se.

Nadměrná krása, velká a vzhledná poprsí, krásně tvarované a štíhlé tělo s pohledným zadkem, jednoduchá definice toho, čemu se ve všech sférách společnosti dá říkat pod obecným pojmem „krásná žena“. K tomu všemu bychom měli dodat dobré a především pozitivní vlastnosti. A když nad tím tak přemýšlím, tak k několika pozitivním i jednu negativní, ať je to takový anděl s duší ďábla. Takto by se lehce a v krátkosti dala definovat žena, za kterou se bude 90% lidí (především mužského pohlaví) otáčet a pomyslí si v hlavě různé věci, které netřeba nějakým způsobem podrobně zmiňovat.

Pokud bydlíte v klášteře nebo dodržujete celibát, nečtěte to!

Idol ženy je brán už od Adama a Evy, kdy právě žena byla nepostradatelnou součástí toho druhého. A jinak tomu není ani dnes, jak zajisté všichni víme.
Ale ukažte mi na jednoho člověka, který ve své volné chvíli neprojíždí profily jeho dávných „známostí“ či jeho budoucích „známostí“ a neprohlíží si jeho fotografie s různými a smíšenými myšlenkami. Asi se nikdo takový nenajde, pokud nechodí do kláštera a nedrží ten nejpřísnější celibát.

Hledání krásy

Rozhodně člověk, buďme konkrétnější – muž, chce kolem sebe vidět krásu a proto ji vyhledává. První možností je vyjít do ulic, což leckdy se setkává se značným neúspěchem. Další a asi tou nejlepší variantou z domova je stoprocentně projíždění sociálních sítí, které jsou plné „krásy“, což chci i v tomto článku dokázat.

„Tohle jsou ty nej!“

Stačí jenom dodat slovo „Instagram„. Všichní ví význam tohoto slova i funkci v praktickém životě. Vědí i jaký obsah se na této sociální a populární síti dá naleznout. Avšak, dokázali byste vybrat „x“ krásek z Instagramu a s naprostou jistotou říci:“Tohle jsou ty nej?“ Asi jasné je, že každá taková to „nej“ musí splňovat různá kritéria, například:

  1. Být žena
  2. Mít velké a vzhledné poprsí
  3. Krásný zadek

Odpověď si najděte každý sám, ale pokusili jsme se o to a snad jsme tento oříšek rozlouskli. Pokud jste tedy ten typ člověka, který chce kolem sebe vidět krásu (popř. plno ženských s velkým poprsím a zadkem), tak se nyní kochejte.

Závěrem jenom dodám, že Instagram v současnosti okupuje více než 150 milionů uživatel a výběr tech patnácti nejhezčích děv je vážně záludný úkol…

_tiannag

_tiannag

amandacerny

amandacerny

brittanyoldehoff

brittanyoldehoff

emrata

emrata

iza_goulart

iza_goulart

jenselter

jenselter

katelynnansari

katelynnansari

kathyzworld

kathyzworld

kaylaraereid

kaylaraereid

lisallaofficial

lisallaofficial

melanieiglesias

melanieiglesias

nazaninmandi

nazaninmandi

rpomplun

rpomplun

thefrainbow

thefrainbow

xkristenreneex

xkristenreneex

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru