Dnes vyšlo 15 článků

Jak vypadá kočičí život z pohledu člověka?

Odpověď lehká, a kdo odpoví? Japonská fotografka, která vytvořila sérii zajímavých portrétů (jak jinak než) s kočkami, které si získali obdiv především kvůli svému kouzlu. Jakému? Potěšit, povzbudit a rozzářit den. Nyní hypotetická otázka, působí to i na vás?

Kočky a lidé… to jde docela dohromady. To se dá říci i o následující japonské autorce fotografií – Seiji Mamiya, která jistě zná recept s názvem “Jak nafotit úspěšné fotky pro internet.”, neboť její fotky se staly populárními po celém internetu.

Poselství

Asi i vy uznáte, že následují fotky v sobě nesou poselství milosti, hřejivosti a takového míru. Prostě a jistě, portréty s roztomilými zvířátky kombinované hřejivými intimní portréty.

Milovník už třetím rokem

Autorka sama o sobě říká, že je vášnivou milovnicí koček.  Jak se takový to nadšenec pozná? Plně se věnuje svým mazlíčkům už tři roky. Proto následující (řekl bych i netradičně pojaté) portréty nepojednávají o kočkách a jejich vzhledu, ale spíše se zaměřují na jejich povahu. Sama autorka tvrdí (a my to nepopíráme), že hlavním účelem jejich fotografií není vyhrávat různé fotografické soutěže, ale potěšit a rozzářit den. 

A jak to působí na vás?

caats15 cats1 cats2 cats3 cats4 cats5 cats6 cats7 cats8 cats9 cats10 cats11 cats12 cats13 cats14 cats16 

Zdroj: www.demilked.com

Komentáře

Nahoru