Jak vypadá Black Friday v internetovém obchodě GearBest?

Buďme upřímní, Černý pátek aka Black Friday je absolutně nejlepší den v roce. Nejenže můžete jako ajťáci nakoupit luxusní techniku takřka za poloviční, ale hlavně můžete potom sledovat na sociálních sítích to neuvěřitelné šílenství. Kromě toho je to i dobrá motivace – můžete začít (na poslední) chvíli nakupovat dárky pod stromeček a ještě na tom příjemně ušetřit. 

Letošní rok se toho obchody chytly opravdu za správný konec a připravili něco neuvěřitelného. Příkladem za všechny je například internetový obchod GearBest, který na své věrné zákazníky taktéž nezapomněl a připravil jim naprosto luxusní balík slev, z kterého si snad každý něco vybere.

Luxusní slevy nevídaných rozměrů

Nemá smysl jmenovat seznam produktů, které se na internetovém portálu GearBest.com objevili dnes se slevou. Pojďme si však zmínit ty nejzajímavější!

Černý pátek v e-shopu GearBest

Černý pátek v e-shopu GearBest

ZTE Axon Elite – luxusní smartphone tělem i duší

Za zmínku ze smartphonů stojí například ZTE Axon Elite. Jedná se o luxusní phablet, který vás na první pohled dostane svým nadčasovým designem a především 5,5” displejem, který je pomyslnou třešničkou na dortu. Co se týče výkonostní části, phablet má 3 GB operační paměti a procesor Qualcomm Snapdragon 810. Běží na Androidu verzi 5.0.

1441134742730-P-3001429

Chuwi V10 – parádní tablet přímo pro vás

Na seznamu Black Friday akcí se objevil mimo jiné i tablet Chuwi V10, o kterém jsme vás již v minulosti informovali. Co o něm říct? Je to zlatá střední cesta, 2 GB operační paměť, procesor Intel Atom Z3736F, dual-boot (podporující Windows 8.1 a Android 4.4).

201504231639011824

MXII G TV Box – konečně něco pro zábavu

MXIII-G TV Box je jednoduchá streamingová krabice, která pracuje na operačním systému Android 5.1. Televizní box je poháněný chipsetem Amlogic S812 a disponuje 2GB pamětí RAM a 8GB interní pamětí. V neposlední řadě uživatelé ocení přítomnost portu Gigabit Ethernet 1000M LAN.

1441060827391-P-2767376

Jak již bylo řečeno, mohli bychom jmenovat tucet zlevněných produktů, které v rámci Black Friday v e-shopu GearBest naleznete. Pokud tedy chcete vědět více, podívejte se na tuto webovou stránku, kde naleznete veškeré slevy a akce v souvislosti s Černým pátkem. 

Komentáře

Nahoru