Jak vylepšit vánoční firemní akci?

V období Vánoc firmy tradičně pořádají večírky pro své zaměstnance, partnery a další lidi, kterým se chtějí nějakým způsobem odvděčit. Mnohdy je to jediná příležitost za celý rok, při níž se všichni sejdou mimo kancelář, a tak by měla stát za to.

Vánoční firemní akci je možné pojmout různými způsoby, avšak věřte, že daleko lepší než nechat večer jen tak plynout je připravit nějaký program. Je možné přichystat drobnou tombolu, fotokoutek, soutěže, pohybové aktivity či jinou formu zábavy. Samozřejmě si s tím vším neporadíte sami, a tak je nasnadě buď přemluvit pár zaměstnanců, aby pomohli s organizací, nebo si najmout hostesky. Druhá možnost je rozhodně lepší. Vánoční akci by si měli užít všichni zaměstnanci bez výjimky, vánoční hostesky jsou navíc kvalifikovanější, umí pobavit a působí reprezentativně.

Pozvěte si atraktivní hostesky

Hostesky by neměly chybět na žádné akci většího rozsahu. Jestliže si je představujete jako prsaté krásky, které jsou především ozdobou večera, jste na omylu. Není pochyb, že budou přitahovat mužské pohledy, ale umí zabodovat i něčím jiným než krásou. Aspoň pokud si zvolíte propagační personál, který je na svou pozici správně vyškolený.

Tým vyškolených hostesek může na vaši vánoční akci vyslat společnost Detail hostess. Ta totiž už přes deset let shromažďuje hostesky vhodné na různé firemní akce a pravidelně je školí. Dívky rozhodně nevybírá pouze podle vzhledu, dbá také na komunikační dovednosti, proaktivnost, organizační či prodejní schopnosti. Kromě toho už společnost pro svůj event personál chystá Santa kostýmy.

18626-fcb-velky-banner-home-slider-s-pismeny-bez-buttonu-cz-1

Modelky mohou na vánoční akci například vítat hosty, rozdávat dárky a welcome drinky, vzít si na starost tombolu, fotit se s hosty či starat se o cokoliv dalšího. Není to tak velká investice, přesto dokáže povýšit celkovou atmosféru večera. Na své akci byste určitě měli mít někoho, kdo má s pořádáním podobných událostí zkušenosti a bude vědět, jak se zachovat.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru