Dnes vyšlo 15 článků

Jak vydělávat přes internet?

Jak vydělávat přes internet?

Nikdy mě nebavilo ráno vstávat do práce. Koho by to taky bavilo. A tak jsem začal přemýšlet nad tím, jestli existuje možnost  vydělávat si přes internet v pohodlí domova. Nechtěl jsem ze začátku dávat moc peněz do nějakého online podniku a tak jsem hledal, jak si vydělávat přes internet s minimálním počátečním vkladem. A tak vám dnes přináším seznam těch nejlepších způsobů.

Ať už jste na mateřské, studenti nebo prostě jen tak chcete začít vydělávat v klidu z pohodlí domova, v tomto článku se vám pokusím přinést seznam ověřených metod, jak přijít k penězům online. Způsobů je hodně záleží jen na tom, kolik peněz a času jste schopni obětovat. Bývá to tak, že čím více peněz a času obětujete, tím víc se vám pak vrátí. Jako u všeho tak i u online podnikání platí: než s něčím začnete, najděte si informace a učte se od ostatních. Pozor na podvodníky. Spousta lidí se vám bude snažit prodat kdovíco, někteří jsou poctiví a chtějí vám pomoci, někteří už méně.

Nejlepší způsoby, jak vydělávat přes internetu

  • Affiliate marketing, adsence
  • Dropshipping
  • Focus groups
  • Bazary
  • Fiverr
  • Youtube a podcasty

Affiliate marketing a adsence

Affiliate marketing, pro ty z vás, kteří neví o co se jedná jde o to, že se přihlásíte do partnerského programu u nějaké společnosti a pak doporučujete  jejich produkty a dostáváte provize z prodeje. Možností jak propagovat takovéto produkty je nesčetně. Můžete si založit webovou stránku, youtube kanál, propagovat na sociálních sítích, nebo jen doporučovat dobré produkty přátelům. Adsenceje služba kterou poskytuje google. Jde o to že na svůj web nebo na youtube umístíte banner a google vám pak zprostředkuje vše, aby se návštěvníkům zobrazovali na banerech nejrelevantnější reklamy, a vy jste dostali co nejvíce peněz.

Takže pokud vás baví třeba pletení, hraní na nějaký nástroj, rybaření nebo cokoliv jiného, můžete si za zhruba 400 korun založit webové stránky, naučit se jak funguje wordpress a můžete začít vydělávat psaním článků o tom, co vás baví. Nebo si můžete založit youtube kanál pokud je pro vás příjemnější video tvorba. Nebo založit podcast. Nebo diskusní fórum. Je velké množství lidí, kteří si vydělávají právě touto cestou více, než by si byli kdy v životě schopni vydělat ve svém klasickém zaměstnání.

Snímek obrazovky 2020-01-16 v 21.11.33

Dropshipping

Jde o to, že prodáváte produkty partnerské společnosti. Zkrátka to je tak že se domluvíte s Číňanem, že budete prodávat jeho náramky a on pak produkt jen pošle tomu, komu jste jej prodali. Nemáte žádné náklady na skladování ani počáteční investice do zásob, protože všechno jde od Číňana rovnou cílovému zákazníkovi. Zákazník pošle peníze vám, za cenu kterou si sami určíte a dodavateli produktu pošlete částku za to, že jej vyrobil. Ale vy budík prodáte za 500 korun a dodavatel si za něj řekne 50.

Takže si najděte produkt, který byste měli zájem prodávat, najděte si kde sehnat dodavatele, jak propagovat svůj produkt, jak si založit eshop a nějaké dropshippingové strategie a můžete začít vesele vydělávat. Počáteční náklady jsou opravdu minimální. Vlastně jediný náklad bude pár korun za založení webových stránek a pak reklamy. Hodně reklam. Na facebooku, pinterestu, googlu, prostě všude kam se vejdou. A to nejlepší – nepotřebujete vůbec žádné živnostenské oprávnění, nic nikam nahlašovat. Prostě koupíte a prodáte.

Shopify je platforma, na které lze dropshipping zřídit. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak vydělávat přes internet. A to hodně peněz.

Snímek obrazovky 2020-01-16 v 21.11.56

 

Další uvedené způsoby podnikání na internetu naleznete na webu Bigfinance.

Autor článku: Matěj Kubašta

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru