Dnes vyšlo 15 článků

Jak vybrat správný autoservis?

Jak vybrat správný autoservis?

Hledáte servis, kam byste se svým autem jezdili rádi? I když není prioritou řidičů se zrovna do servisu vracet, přesto je dobré mít místo, kam se nemusíte bát svěřit svého plechového miláčka a kde víte, že se vám o něj dobře postarají.

Jak ale poznat, který servis bude ten pravý? Je to otázka peněz či prostor? Vůbec ne. I malá autodílna s jedním zapáleným mechanikem je lepší než velký autoservis, zato s unuděným a nekompetentním personálem.

Na co se tedy zaměřit při výběru autoservisu?

Dejte na reference. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo již služby vybraného autoservisu využívá, zkuste se ho zeptat, jak je spokojený. Osobní doporučení je nejlepší forma reklamy, je totiž zadarmo.

Sledujte, jak to v servisu vypadá. Pokud je všude nepořádek, po zemi se válí staré autodíly a mechanik ve špinavých montérkách, do kterých si před chvílí utřel ruce od oleje, sedá do auta, aniž by použil krycí fólii na sedadla, nebudou zde mít zřejmě příliš kladný vztah k čistotě. Čisto totiž musí být i v autoservisu.

Podívejte se na vybavení servisu. Ve správné autodílně má každý kus nářadí své místo, nic se zbytečně nikde neválí, pokud s tím zrovna někdo nepracuje. Všechny přístroje jsou funkční a neslouží pouze jako odkladiště špinavých hader, prázdných nádob a použitých dílů.

Jak vybrat správný autoservis

 

Čisté prostory jsou vizitkou každé provozovny. V takovém autoservisu se nemusíte bát nechat své auto na opravu. 

Personál je vstřícný a fundovaný. Vzhledem k rychlému rozvoji automobilového průmyslu zítra nemusí platit to, co platilo včera. Chytrý zaměstnavatel ale investuje do vzdělání svých zaměstnanců, a tak by všichni mechanici měli být proškoleni a měli by být odborníky ve svém oboru.

Nabídka služeb je komplexní. Pokud je k dispozici kromě autoservisu i pneuservis, ušetří vám to spoustu času a starostí. A pokud můžete některé spotřební věci na místě i zakoupit, je to skoro jako výhra v loterii. Trmácet se pro každou kapalinu do ostřikovačů, náhradní náplň do autolékárničky či voňavý stromeček bůhvíkam, přestane člověka brzo bavit.

Podívejte se, jaké služby v rámci autoservisu nabízíme a přijeďte se přesvědčit o kvalitě našich služeb. Mimo vybaveného autoservisu máme i pneuservis, kam se můžete objednat online na přesný čas. Nesmíme zapomenout ani na e-shop s pneumatikami, disky a příslušenstvím. Naše pobočky jsou v Opavě a v Bratislavě, takže pokud bydlíte poblíž, rádi vás v našich provozovnách přivítáme.

Zdroj, text/foto: az-pneu.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru