Jak vám v podnikání pomůže pojišťovací makléř?

Jak vám v podnikání pomůže pojišťovací makléř?

Podnikání zahrnuje soubor mnoha činností. Je vcelku evidentní, že jeden člověk je všechny zvládnout nemůže. Nikdo nerozumí všemu. Ano, můžete sice namítnout, že jsou lidé, kteří mají aspoň částečně znalosti toho, co k podnikání potřebují, v malíčku. To je možná pravda, nicméně nikdy nebudete mít v určité oblasti takové znalosti jako někdo, kdo se jí plně věnuje.

Je to tak třeba i v oblasti pojištění. Pokud si chcete zařídit pořádné, rozhodně nemůžete spoléhat na to, co vám poví v pojišťovně. Jejich zájmem totiž je, abyste u nich uzavřeli pojištění. Navíc se musí věnovat ještě hromadě jiných zákazníků, takže na vás jen stěží budou mít tolik času, aby vám mohli poskytnout plné informace.

Z tohoto důvodu existují pojišťovací makléři, kteří vám zprostředkují různé pojišťovací služby, ale na rozdíl od pojišťoven pracují pro vás. Využívají své odborné znalosti a zkušenosti, aby vám pomohli řádně posoudit vaše potřeby, vybrat správné pojištění a pomoct vám v případě pojistné události.

A s čím vám tedy takový pojišťovací makléř pomůže?

  • Posoudí vaše individuální potřeby v závislosti na příjmech, majetku, vozidle nebo podniku, který chcete pojistit.
  • Srovná nabídky různých pojišťoven a nabídne vám ty nejvýhodnější.
  • Vyhledá možnosti, jak snížit celkové pojistné.
  • Vysvětlí vám všechny termíny, podmínky a texty napsané malým písmem, kterým nerozumíte.
  • Poskytne vám kontrolu nad změnami hypoték atd. Bude sledovat situaci.
  • Vyřeší za vás veškeré finanční služby a pojištění.

Mnoho makléřů je ochotných pomoct vám i online nebo po telefonu, ale nejlepší je to stejně osobně. Většina pojišťovacích makléřů vám, stejně jako na IMG.cz, nabídne několik míst, kde se můžete sejít. IMG se na trhu drží již 19 let, takže se není čemu divit, že má své pobočky po všech krajích České republiky. Je součástí mezinárodní sítě Wells Farbo Global Broker Network, která sdružuje největší odborníky ve svém oboru. Tak si nechte od takových odborníků pomoct i vy, nebudete litovat.

Fotografie: Flickr - auntneecey

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru