Dnes vyšlo 15 článků

Jak udělat svítící logo Apple na iPhonu 6

Líbí se vám, jak svítí logo Apple na zadní straně Macbooku? Je to opravdu parádní vychytávka a jistě by vypadala dobře také na iPhonu. Apple si to možná nemyslí, přesto existuje způsob, jak to zařídit.

Není to až tak jednoduché, jak čekáte. Fakt nestačí jen něco nastavit, aby se jablíčko rozsvítilo. Je nutné vyměnit celý zadní kryt, zvládnou to jen techničtí zdatnější uživatelé (nebo servisy).

Light-Kit

Stejný princip jako u Macbooku

Společnost The Unlockr prodává za 35 dolarů (necelých 900 Kč) zadní kryt pro iPhone 6. Logo Apple je na něm vyvedeno v podobném materiálu, jako je tomu na Macbooku, aby ho prosvítila LED dioda.

Když kryt vyměníte, vše funguje stejně jako u Macbooků. Jas jablíčka je regulovaný podle jasu displeje, takže když ho zhasnete, nebude svítit ani logo. Na výdrž baterie to nemá vliv, protože energie pro LED diodu podsvěcující logo je brána z napájení displeje.

Za 38 dolarů je v prodeji i model pro iPhone 6 Plus a postupně by mělo dojít rovněž na verze pro iPhone 6s a 6s Plus. První kousky budou rozesílány do několika týdnů, zatím je možné si vychytávku pouze předobjednat.

Zdroj: Cult of mac

Komentáře

Nahoru