Jak to bylo s hořící tanečnicí z YouTube?

Jak to bylo s hořící tanečnicí z YouTube?

Určitě mnoho z vás již slyšelo o tanečnici na Youtube, která se snažila o tzv. twerk, což je tanec založený na rytmickém pohybu boky. Toto video získalo na Youtube za týden více než 9 milionů shlédnutí. Ale nic není jak se zdá.

Toto video je jedním z největších virálních hitů tohoto měsíce. Twerk se stal populárním díky představení, co předvedla Miley Cyrus na Video Music Awards, což je každoroční hudební soutěž hudební televize MTV.

Proto není divu, že tento nepovedený twerk se stal obrovským hitem a za necelý týden ho vidělo více než 9 milionů lidí. Je ale tento twerk doopravdy „nepovedený“?

Včera totiž Jimmy Kimmel ve své talk show Jimmy Kimmel Live zveřejnil, že se jedná o podvrh. Kromě toho zveřejnil i plnou verzi videa, která ukazuje, že to doopravdy bylo plánované.

Této „nešikovné“ slečně se tedy nic nestalo, i proto, že se živí jako profesionální kaskadérka. Zajímavostí je, že toto video vzniklo před více než 2 měsíci, takže to nevzniklo jako reakce na již dřívě zmiňovanou Miley Cyrus.

Mnoho lidí si řekne, že toto video se stalo populárním díky Jimmymu. Ten ale prohlásil, že video prostě jenom nahráli na Youtube a nechali ho být. Žádná propagace pomocí sociálních sití, jako je například Facebook nebo Twitter, se nekonala.

Nicméně to nebránilo tomu, aby si tohoto videa všimly i americké celostátní média. Tímto chytrým krokem dal o sobě Jimmy vědět celému světu.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

  • Pepe Escobar

    Vzpomeňte si na to, až se budete zase dívat na video s nějakými „oběťmi“ chemických zbraní…

Nahoru