Dnes vyšlo 15 článků

Jak stahovat hudbu z YouTube přímo do mobilu

Otázka, jak stahovat hudbu z videí na YouTube se objevila už před dávnou dobou. Na internetu existuje několik online nástrojů, které to umožňují, a jedním z nich byla dlouho i webová služba Peggo. Teď Peggo s velkou slávou přichází také na Android.

Po nainstalování aplikace Peggo jednoduše vložíte odkaz na vybrané video a nastavíte si pár věcí. Za prvé můžete změnit název a zpěváka, který se vám bude u písničky zobrazovat. V některých videoklipech se začíná mluvením, a tak je možné omezit, odkud a pokud se má zvuk nahrát. V některých skladbách je zase na začátku nebo na konci videa ticho. To umí aplikace odstranit automaticky. Automaticky vám rovněž nastaví hlasitost zvuku, takže už se vám nikdy nestane, že jedna písnička bude ve sluchátkách tichá a při další vám prasknou bubínky.

Peggo pro Android podporuje YouTube i SoundCloud, takže můžete mít vždy po ruce nejen své oblíbené písničky, ale i podcasty. Vše, co si uložíte pro offline poslech, se uloží v nejvyšší kvalitě.

peggo

Co tedy aplikace umí?

Pojďme si to přehledně shrnout.

  • stahovat MP3 z YouTube a SoundCloud
  • odstranit ticho a manuálně nastavit začátek a konec
  • automaticky upravit hlasitost zvuku
  • stahovat v nejvyšší kvalitě
  • manuálně nastavit název a interpreta

Aplikace Peggo je zcela zdarma, má to jen jediný háček. Nenajdete ji na Google Play, je třeba si z webu app.peggo.co stáhnout .apk balíček a ten v telefonu nainstalovat.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru