Dnes vyšlo 15 článků

Jak skrýt na Instagramu filtry, které nepoužíváte

Většina vášnivých Instagramerů stejně nikdy nepoužila všechny filtry, které jsou k dispozici, protože co si budeme povídat… I když se filtry s aktualizacemi mění, přibývají a ubývají, stále jsou tam takové, které zvládnou spolehlivě zkazit každou fotku. Co tedy s nimi?

V poslední verzi aplikace nám Instagram umožnil nepoužívané filtry skrýt. Stačí vyfotit nebo vybrat z galerie fotku a dojít do fáze přidávání filtrů. Pak už jen stačí vzít za filtr, kterého se chcete zbavit, a přetáhnout ho doprostřed obrazovky.

presunutim_filtr_skryjete

Všimněte si, že přetažením můžete rovněž měnit pořadí filtrů, takže pokud často používáte třeba filtr Nashville, který je úplně poslední, můžete ho přetáhnout dopředu.

A když už jsme u toho úplně posledního filtru… Když přejedete doprava, za posledním filtrem máte možnost Spravovat. Ta vám sice dává možnost filtry odstranit, ale hlavně je pak můžete zase zpětně přidat, pokud byste opět chtěli všechny.

spravovat_filtry

Mimochodem pokud jste tenhle úžasný tip chtěli vyzkoušet a nějak vám to nejde, ujistěte se, že máte aktuální verzi aplikace Instagram. Pokud ne, stáhněte si ji pro iOS nebo Android.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru