Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Jak si zútulnit domácnost i zahradu? freeSAT nabízí inspiraci v pořadech na kanálu Fine Living

Jaro je v plném proudu a satelitní televize freeSAT svým divákům nabízí oblíbené pořady kanálu Fine Living o svépomocném zvelebování domova a jeho okolí.

freeSAT v květnu svým divákům v České republice a na Slovensku přinese inspiraci při zvelebování a zkrášlování domovů v podobě pořadů zaměřených na svépomocné úpravy interiérů i exteriérů. Zákazníci služby freeSAT je naleznou na pozici 91 na kanálu Fine Living, který produkuje společnost Scripps Networks International.

Seriál Rehab Addict představuje samorostlou renovátorku a designérku interiérů Nicole Curtis, která se věnuje obnově zašlé krásy zanedbaných historických budov. Nicole využívá svoji kreativitu a vytříbený vkus k tomu, aby tvořila nádherné, stylové skvosty i z těch nejzchátralejších domů. V seriálu předvede například kompletní rekonstrukci zpustlého domu v historické čtvrti nebo záchranu požárem poničené budovy ve svém rodném městě Detroitu. Na freeSAT od pondělí 4. května 2015 ve 20:35.

V seriálu Going Yard, který začíná v pátek 15. května 2015 ve 21:00, zahradní architekt Chris Lambton zázračně proměňuje zanedbané, přerostlé a nevzhledné zahrádky na moderní venkovní prostory podle osobních preferencí každé rodiny a přidává i nečekaná překvapení. V jednom z dílů Chris se svým týmem vytvoří nádhernou zahradu s travnatými plochami, ohništěm a záhony, kde si majitelé Carmen a Eddie mohou pěstovat vlastní zeleninu. V jiném díle vybuduje nápaditý, elegantní prostor pro milovníky zahradních párty Matta a Zenu včetně baru, vířivky a soukromého psího hřiště, kde najdou zábavu jejich štěňata.

Seriál Junk Gypsies, který se na obrazovkách objeví od středy 6. května 2015 vždy ve 21:00, sleduje sestry Amie a Jolie Sikesovy, přezdívané „královny krámů“, které mají neobvyklou vášeň: vyrábět originální nábytek a zařízení ze starého haraburdí. V této řadě sestry s velkou slávou otevřou svůj nový obchod Junk Gypsy Store. Zaznamenají obrovský úspěch a téměř všechny jejich neobvyklé výtvory se vyprodají hned první den. Amie a Jolie nadšeně nakupují další harampádí, které mohou proměnit na stylové doplňky, jež pak nabízejí ve svém obchodě. Naskytne se jim i příležitost, jaká se neodmítá – připravit zcela novou řadu nábytku pro prodejce bytového vybavení Pottery Barn Teen.

„Těší nás, že můžeme našim zákazníkům ve střední a východní Evropě na kanálu Fine Living přinášet nové pořady zaměřené na životní styl a doufáme, že v nich naleznou inspiraci k jarnímu osvěžení a oživení svých domovů. Věříme, že čeští a slovenští diváci, známí svým kutilským zápalem, novou programovou nabídku nadšeně uvítají,“ říká Zoltan Pinkola, regionální obchodní ředitel společnosti UPC DTH S.à r.l.

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru