Tisková zpráva: Jak si vybrat bonusy casin?

Jak si vybrat bonusy casin?

V dnešní době se rozmohl trend online casin. Na internetu jich naleznete opravdu spoustu. Některá jsou dostupná také formou mobilní aplikace. Při výběru casina hráče většinou ovlivní výše vstupního bonusu.  

Hodně casin nabízí spoustu typů bonusů. Bonusy získáte po registraci, po první vkladu, po určitém počtu vkladů apod. Bonus znamená něco navíc. Nejčastěji obdržíte bonus v podobě kreditů. Tradičním bonusem je vstupní bonus – nabízejí ho casina i online casina. Casina neupřednostňují jen nováčky, ale poskytují bonusy také stávajícím hráčům. Typů bonusů je několik. Základním rozdělením je možnost vyplacení výhry, dále pak jestli jde o bonus bez vkladu nebo s vkladem. Typy bonusů jsou: cashable, non-cashable, deposit bonus, no-deposit bonus, free-spins. Více o casinových bonusech.

Pro stávající hráče

Bonusy, ale nejsou tím jediným, co casina nabízí. Můžeme rozdělovat bonusy a tzv. promo akce. Promo akce jsou pro uživatele většinou atraktivnější z hlediska možnosti výhry. Ve hře jsou finanční částky, ale také zážitky, dovolené nebo automobil. Promoakce vám nezaručují úspěch, ale když vyhrajete, stojí to za to.

Pro stávající hráče existují věrnostní bonusy a VIP Bonusy. Tento druh bonusů je mnohem atraktivnější, než formy vstupních bonusů. V tomto případě hrají velkou roli věrnostní stupně. VIP bonusy mohou zpravidla uplatňovat pouze hráči s VIP členstvím. Asi víte, že VIP členství získáte v průběhu času.

Možná se budete divit, ale samotná výše bonusu není až tak podstatná. Mnohem důležitější je procentuální výše bonusu. Procentuální výše bonusu se může pohybovat mezi 20 až 200%. Neřiďte se tedy pouze peněžní částkou. Spočítejte si výši bonusu v procentech.

 

 

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru