Dnes vyšlo 1 článků

Jak si vybírat ten správný hosting?

Jak si vybírat ten správný hosting?

Rozhodovali jste se někdy nad kvalitním hostingem, kterému svěříte svoje webové stránky, doménu a svoje data? Přemýšleli jste o vlastním emailu, ale nevíte, u jakého hostingu si jej nechat udělat? A co třeba server? Chcete jej, ale nevíte u koho si ho koupit? V tom případě řešíte zajímavé dilema, se kterým Vám rádi pomůžeme v tomto článku zaměřeném jen a pouze na výběr toho správného, nejlepšího a hlavně kvalitního hostingu pro vaši vlastní webovou prezentaci na internetu.

Při výběru hostingu nás pravděpodobně nejvíce bude zajímat cena v poměru s nabízeným zbožím, tedy co nám hosting nabízí. Sice nebudeme přepočítávat rohlíky, vybírat si velikost a barvu trička a ani se nebude snažit o volbu toho nejvtipnějšího suvenýru, ale zaměříme se na vlastnosti tarifů nabízených hostingem. Určitě nás bude zajímat velikost nabízeného prostoru s pohledem na diskovou quotu a samozřejmě nezapomeneme zjistit ani to, zda-li hosting nabízí databázi MySQL,PHPMyAdmina a další.

Za pouhých 49 Kč na měsíc si můžete u společnosti xHosting.cz spolupracující s naším magazínem zakoupit hosting nabízející 750 MB prostoru, databázi, neomezený počet FTP účtů, emailových účtu a mnoho dalšího.

U každého hostingu nás zajímá i podpora. Nejlepší hostingy by měly nabízet online podporu skrze nějaké slavné komunikátory, jako například ICQ, Skype, či služební chaty a podobně. V případě nějakého problému Vám tak mohou nabídnout okamžitou pomoc s okamžitým opravením chyby, či okamžitou radou.

Důležitá je i bezpečnost hostingu, jelikož ne každý hosting chlubící se svojí bezpečností je skutečně bezpečný. V tom případě Vám však doporučujeme hosting nejprve prověřit a poptat se na něj skrze různá diskuzní fóra a podobně. Důležité je si před objednáním tarifu přečíst obchodní podmínky.

Za pouhých 210 Kč nabízí společnost xHosting.cz doménu .cz a za 370 Kč doménu .sk. Navíc Vím nabídne i různé IT služby, či krom klasického hostingu i serverhousing.

Štítky: ,

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru